Přejít na obsah

NEFEROVOST KARNEVALU


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Mlok: Na jedne strane uznavam ze mas pravdu, ale zase tahat jen tak zbytecne data ktera stejne k nicemu nevyuziju je podle me blbost.

 

Tohle mozna nektere giga stahovace rozesmeje, ale

tady si myslim ze by stalo za uvahu zavest jeste nejaky novy tarif s nizsim datovym limitem ale stejnou rychlosti za niszi cenu, napr. rychlost 1000/200 Kbit a 5 GB dat, za treba 600 Kc - at nezeru, protoze napr. ja tech 10 GB dost casto ani zdaleka nevyuziju, obcas by me stacily i ty 2 GB, ale zase nechci byt na dnesni pomery ubohe 250 Kbit lince.

 

A take by neskodilo trochu slevnit data ktera se daji prikoupit, mozna by to nektere stahovace trochu uklidnilo, i kdyz zase jak se za neco musi priplatit tak si to kazdy 2x rozmysli.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bobr

Nejlepsi by asi bylo vyresit pripojeni k internetu pomoci balicku. Clovek by si mohl vybrat jaky chce limit, rychlost,... a podle zvolenych balicku by se mu vypocitala cena (neco na zpusob eurotelu). Takto by jsi mohl mit jakoukoliv rychlost s libovolnym limitem. Vetsina zakazniku karnevalu opravdu ten limit nepretahne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vsn

archivuju na DVDcka ktery vzivote nevyndam ;) zkratka stahovani je zvyk (nebo zlozvyk?) popravde receno ... stahuju data ktery vzivote nepouziju ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Uz bys mohl vedet, ze nejdrazsi je linku dotahnout k tobe domu

No vidis pane anonymni, kdyz je nejdrazsi natahnuti linky tak proc je potom omezovana datovym limitem kdyz dalsi data na uz dotazeny lince jsou skoro zadarmo :P Nemluve o tom ze se urcite ted hrozne karnevalu vyplacej natahnuty nevyuzity kabely hnijici v zemi :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludek

No tak todle presne by se mi libilo , ale prave proto je mi jasne ze to Karneval nikdy nezavede... :x

Ludek

Mlok: Na jedne strane uznavam ze mas pravdu, ale zase tahat jen tak zbytecne data ktera stejne k nicemu nevyuziju je podle me blbost.

 

Tohle mozna nektere giga stahovace rozesmeje, ale

tady si myslim ze by stalo za uvahu zavest jeste nejaky novy tarif s nizsim datovym limitem ale stejnou rychlosti za niszi cenu, napr. rychlost 1000/200 Kbit a 5 GB dat, za treba 600 Kc - at nezeru, protoze napr. ja tech 10 GB dost casto ani zdaleka nevyuziju, obcas by me stacily i ty 2 GB, ale zase nechci byt na dnesni pomery ubohe 250 Kbit lince.

 

A take by neskodilo trochu slevnit data ktera se daji prikoupit, mozna by to nektere stahovace trochu uklidnilo, i kdyz zase jak se za neco musi priplatit tak si to kazdy 2x rozmysli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Zeby od toho byla moznost dokoupit si data ? Kdyz si objednavam inet sluzbu od Karnevalu, jeji soucasti je ten limit, a kdyz se mi to nelibi, tak to nevemu, anebo vemu, ale priplatim si vic dat.... to ze na to nekdo nema, to uz je ale problem zakaznika. Moznost ma. Nevyuzije ji.

Upraveno uživatelem MeTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Zeby od toho byla moznost dokoupit si data ?

Odkazu te z5 na muj post kde sem psal ze v cechach lze mit za 690 korun server na 10 mbit lince kde muzou tect TB dat. Ceny za nadlimitni data u karnevalu oproti tomu pusobi jako zlodejina :roll:

Moznost ma.

Ano kdyz ma moznost mit lepsi pripojeni tak toho vyuzije :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Brani ti nekdo odstehovat se do serverovny a mit tam za tech 690kc 10Mbit ? :))) Kolik lidi tam uz bydli ? :))) V tom bude ten problem :) V tom pripade je na nic i ten stale vychvalovany Netbox, kde je nabidka uz imho vic jak slusna :)

Kazdej vzdy vyuzije lepsi moznosti :) A kdyby Karneval nebyl pro hodne lidi nejlepsi moznost, tak nema zakazniky :)

Upraveno uživatelem MeTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mifr

Docela jsem se zasmál výrokům o stahování dat které "nikdy nevyužiju" a připadá mi to už dost jako téměř jistá závislost. Tohle není výpad ani urážka, ale můj názor. Já bych taky asi k vůli zájmu kterým jsou u mne hudební klipy a vše s tím související (myslím klipy patřičné kvality) nespal v né přiliš teplem oplývající serverovně, ale taky uznávám, že takové možno jsou už opravdu "lidově" přijatelné, ale osobně mám francouzskou hudbu jako jeden z koníčků a jsem rád za každý přírustek. Především to jsou sběratelské záležitosti (tv vystoupení), které si nikde prostě neseženu (nekoupím) a proto jsem za říkám kvalitní připojení, který mi Karneval poskytuje poměrně rád. Dal jsem to sem jako jeden z mnoha příkladů využití vysokorychlostního internetu a jsem si vědom, že každý z nás má jiné důvody a příklady využití.

 

To jen "poměrně" je jen díky už tolik neadekvátní ceně, kterou tato sranda stojí. Shodneme se ale určitě všichni, že cenová politika Karnevalu & UPC CZ je žalostná a mají co v téhle oblasti nemálo zlepšovat. Vždyť i UPC Slovensko nepraktikuje na uživatele skvělý FUP a i když je oproti nám za stejnou cenu rychlost někdy poloviční, tak pro mnohé už tolik rychlosti nad např 2000kbps neznamenají a zase by uvítali OPRAVDU NEOMEZENÝ internet + rozumný UPLOAD!

 

Prostě jen to chce tam nahoře chtít. Věřte, že by to určitě šlo a možná by nám k tomu mohl něco říci zdejší "pan Karneval", který nás zase jen jinde navnadil, že se bude cosi doufám zlepšovat, ale asi všichni víme, co to zlepšování bude, že? Zvednou sice rychlost, zvednou limity a cenu nějakou dobu pro klid nechají a pak zase hurá útok na kapsy nás uživatelů. Tohle je politika nejen Karnevalu - to uznávám.

 

Kapitola s nejasným koncem je ta skvělá digitální televize a pokud někdo nemusí mít u všeho CZ txt i když ANO je to skvělé všemu vždy na 100% rozumět, tak mu stačí i jinak dost omezená Astra a má digitální nabídku též. Ano vím, jsou rozdíly v atraktivitě stanic a né malé, ale dá se to taky. Tak jen tolik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Odkazu te z5 na muj post kde sem psal ze v cechach lze mit za 690 korun server na 10 mbit lince kde muzou tect TB dat.

 

Hoď sem odkaz na nějakou konkrétní nabídku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...