Přejít na obsah

NEFEROVOST KARNEVALU


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Nemá cenu se hádat, jestli někdo kouká na Óčko nebo mirroruje linux.cz a sf.net. Faktem je, že Karneval jsou vyžírky a budou, dokud je konkurence nedonutí jinak. A jelikož konkurence má taky zájem na tom, si nahrabat, tak se nic měnit nebude.

 

Taky čekám na pokrytí od netboxu, abych mohl Karneval s tím jejich super hyper připojení poslat tam kam patří :-/

 

Na druhou stranu se sluší připomenout, že místní ISP mívají často mnohem výhodnější podmínky než Karnebval etc.

 

Nemluvě o tom, že "symetrické připojení" je u většiny ISP asi nadávka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vsn
Vidis :) Takze kdo proste to ocko tak strasne moc sledovat chce, tak si muze poridit rovnou i TV, net bude mit o 200kc levnejsi, a navrch prida 299..... a muze to svy ocko sledovat klidne nonstop :)

Nj, ale to uz zere min.... musis si zvyknout na radio ktery se da chytit i vzduchem :)

Ja vim ze moje reci zni hodne kladne pro Karneval..... ale to je proste tim, ze moje naroky jejich nabidka pokryva, takze jsem jen spokojen :) (samozrejme bych byl spokojenejsi kdybych mel 10Mbit unlimited za 100kc, uz pro ten pocit, ale nemuzu chtit to co nejde :)))) Stejne tak mam moznost wifi 512 bez limitu za nakejch 700.... ale nemam zajem :)

 

nechme toho, ten kdo ma karneval si ho bude hajit tak jako ja si hajim svoji sit i kdyz i ta ma plno chyb ktery karneval nema

 

vsechno ma svoje pro a proti, zalezi jen na uzivateli co si vybere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Tahani "do sbirky".... k cemu je mit stazenej kazdej nejnovejsi film, kdyz se na nej nepodivas ?

Ono je tahani do sbirky a tahani do sbirky, za rok sem vypalil 50 DVD nasbiranejch dat a v pripade filmu sem vsechny pred vypalenim videl (a pripadne opravil titulky), v pripade hudby vsechno slysel a patricne dopsal chybejici tagy :P A tyhle data jsou jen polovina s toho co mi mesicne prileti linkou :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

2vsn : jj

2PPK : jo tak to ses jedna z mala vyjimek :)))) Nekteri tahaj uz jen pro to aby tahali :))) Nebo na "zakazku" pro siroky okoli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

2Non_E : Zajimavy..... nekdo by dal vsechno za to aby mel alespon ADSL..... ktere je teda imho horsi nez Karneval (ja sem z nej "utek" :) ), a nekdo jeste tvrdi o vyzirkovstvi Karnevalu :) Jak rikam, samozrejme, zajedme si treba do Jizni Korey a uvidime jak je na tom Netbox :)) Srovnavas nesrovnavatelny :) Ten, kdo lepsi pripojeni ma dostupne, uz na nej davno presel :) Jakmile ja budu mit neco lepsiho v me lokalite, okamzite prechazim, ale nebudu mit duvod tvrdit o Karnevalu jaky sou to zlodeji (stejne tak to ted netvrdim ani o ISP ADSL...)

To je zajimavy jak vzdy se vsechno porovnava s tou nej nabidkou, ktera ma ale jedno vyrazny omezeni.... dostupnost :)

Nevim jestli je to pravidlem, nicmene co si vsimam tak plati, cim mensi ISP, tim lepsi nabidka....myslim ze to i pravda bude....

Symetricnost..... u ADSL i Kabelu by symetricnost byla trochu mimo..... tam je pokud vim limit technologie... i dyz ted presne nevim jakej limit na UP ma kabel, ale u ADSL treba upload 2Mbps je uz hodne za hranici sci-fi.....

Taky je otazka jak poskytovatel deli konektivitu..... a jak hodla dosahnout jiste "garance", da-li se to tak nazvat.... nekde je FUP, ktery se zakaznikum ale nelibi.... nekde pevnej limit..... a jinde je buzerace stylem "jen pres noc" atd... heh, taky jsem jeste nedavno zavidel par kamaradum jejich perfektne rychle wifi za opravdu pakatel..... ale dyz se pak dovim ze v podminkach maj tahani jen prez noc, jinak buzerace (at uz snizeni rychlosti nebo jen kecy...)..... no kazdymu vyhovuje neco jinyho :)

Vse je o penezich a tom, kdo si chce vydelat :) Nejakej "garazovej poskytovatel" wifi si vydelat vetsinou nechce, a vydelek pokryva akorat tak provoz..... ale nekde je jaxi potreba platit zamestnance a tucne premie managmentu :) Sice bych taky radeji levnejsi a rychlejsi, ale zadarmo nic nebude, s tim sem se uz smiril :) A musim cekat az s nabidkou hne konkurence :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tema Netbox se zde jiz mnohokrat resilo, koho to zajima at si projde forum.

Netbox ma sice celkem nizke mesicni pausaly, ale zase pomerne vysoke ceny za pripojeni a zmeny sluzeb, viz. http://www.netbox.cz/index.php?sekce=domacnosti

Ceny sluzeb se odvijeji od nakladu, Netbox nataha par kabelu po sidlistich, kde spousta bytu a hodne lidi a ma hotovo, o WiFi ani nemluve, ti nemusi natahovat zadne kabely.

Karneval investoval obrovske penize do vystavby kabelove site a natahl je casto diky bohu i do rodinnych domku a samozrejme potrebuje aby se mu ty investice vratily, takze logicky nemuze nabizet sve sluzby z jejich pohledu uplne zababku.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludek

Podivejte se co ma karneval na strance internet

Pustte si turbo a ziskate

Neomezeny prenos dat za stalou mesicni cenu :lol: - ze by uz zrusily limity ?

Ale ne :cry:

Ale stve me ta zmatecna nabidka , nu ale co s tim, jenom se rozcilovat ...

I kdyz je pravda ze pokud se proklikate www.karneval.cz/FUP tak je tam dokument v PDF a tam jsou limity ojemu dat - stale stejne . Mimochodem driv jsem toto na strankach nevidel , to jsem prehlidl nebo to tam nebylo? A taky jsem si myslel ze po prekroceni limitu "spadnu" na nizsi tarif , ale ted koukam ze na me T1000 spadnu na 64/32 kbps coz je pad opravdu do hlubin :cry: Nastesti nejsu takovej stahovac takze se mi to za moje kratke pripojeni pres karneval jeste nestalo...

 

Ludek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Tady na foru pro zmenu nekde argumentoval jeden radobyexpert ze WiFi rusi i mikrovlna trouba (kabel mi vede metr od ni a antenu mam od ni 2 metry, problem neni) :lol:

 

Pokud mikrovlnka "těsní", tak s tím není problém. Jinak kabel není anténa. A počasí Wi-Finu skutečně ovliňuje, pokud máš slabší signál tak budeš mít za děště problém. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Catcher
Ale stve me ta zmatecna nabidka , nu ale co s tim, jenom se rozcilovat ...

I kdyz je pravda ze pokud se proklikate www.karneval.cz/FUP tak je tam dokument v PDF a tam jsou limity objemu dat - stale stejne . Mimochodem driv jsem toto na strankach nevidel , to jsem prehlidl nebo to tam nebylo?

Opravdu to tam bylo, jen je třeba hledat.

A taky jsem si myslel ze po prekroceni limitu "spadnu" na nizsi tarif , ale ted koukam ze na me T1000 spadnu na 64/32 kbps coz je pad opravdu do hlubin :cry: Nastesti nejsu takovej stahovac takze se mi to za moje kratke pripojeni pres karneval jeste nestalo...

To samé. Nevím, proč nejsou informace na jednom místě. člověk než se prokliká, a najde to, co potřebuje, to je doba. A pak se jenom diví - viz dále.

Ať koukám, jak koukám, u Karnevalu asi pravá ruka neví, co dělá levá. Protoze tato nabídka internetu je skoro rok stará !!! http://www.karneval.cz/internet-vice.as ... E=INTERNET . Je tam neexistující tarif Light, chybí TURBO 1000/150. Zcela špatně jsou uvedené ceny, tarify, limity...

Pod odkazem "další HBO filmy a novinky" je mj. "aktuální" podzimní nabídka.

Také mi nefungoval odkaz z této stránky na frekvence programů: http://www.karneval.cz/kabelova-televize.aspx . Nyní již funguje. Zatím jsem si nevšiml nějaké změny. Hlavně by mě zajímaly termíny spuštění druhé vlny digitálního vysílání a VoIP telefonie. Ale to bychom asi chtěli moc.

O teletextu ani nemluvím.To by mě zajímalo, jak je autor těchto stránek ohodnocen. Tomu teda říkám "služba pro abonenty".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...