Přejít na obsah

NEFEROVOST KARNEVALU


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Snad si nemyslis ze tam sedi nejakej clovicek

 

Nesedí, ale seděl. Ještě tak před 2 lety to omezovali individualně a ručně :D

 

A to jsi vzal kde, určitě to měli od začátku uděláno automatem. Jen asi změnu rychlosti prováděli trochu jinak - myslím reset modemu, bez kterého se ti rychlost nezmění. Dříve se dalo při plném sosání dosáhnout podstatně větších objemů přenesených dat. O tom se tady psalo již dříve :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

necetl jsem to cele ale strucne receno ..

 

KARNEVAL JSOU ZLODEJI...

 

OK chapu ceny... 1200 za 2mbit ... to je nadhera... pingy ok .... vsechno bezi tak jak ma... ale po jednom dnu najednou lag, restart modemu a rychlost 200/50 ... co to je??? za ty penize mit internet na 20GB??? trosku demence? ne? ... to znamena ze Karneval ma internet o rychlosti 200/50 za 1200,- coz je trozku hard core! jediny plus je bezproblemovy chod ... a tim to zacina a i konci....

 

ja uz od zari karneval nemam a jsem spokojenym zakaznikem jine firmy... mam wifi 512/256 bez FUPu!!! a to za 500,-

 

raci nebudu popisovat chovani technika kterej si prisel pro modem a zacal cosi vykladat o wifi ....

 

nicmene... srovnani s kabelovou konkurenci ... ano mam na mysli netbox... proc karneval nema tak supr sluzby jak netbox? ... 4Mbit/1mbit za 500 bez FUPu ...

 

UPC nepocitam stim je karneval dohodlej ... ale kdyz tohle dokaze netbox tak karneval by mohl taky... ale raci odkrada lidi...

 

tot vse vás minuly nespokojeny zákaznik ... az budete bez fupu tak se k vam rad vratim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

V nabidce je o FUPu jasne psano, takze "ber nebo nech byt", a tyhle kecy podle me postradaj smysl.

Netbox : srovnej dostupnost Karnevalu a Netboxu a dozvis se neco zajimaveho...

Stale nechapu proc jsi byvalym nespokojenym zakaznikem..... ty jsi myslel ze na FUP upozornujou jen pro zabavu, aniz by ho uplatnovali ? :)))) To je jako kdybych si objednal z netu dejme tomu router urciteho typu, a cekal ze mi poslou nejakej lepsi, jinak bych byl nespokojenej.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
V nabidce je o FUPu jasne psano, takze "ber nebo nech byt", a tyhle kecy podle me postradaj smysl.

Netbox : srovnej dostupnost Karnevalu a Netboxu a dozvis se neco zajimaveho...

Stale nechapu proc jsi byvalym nespokojenym zakaznikem..... ty jsi myslel ze na FUP upozornujou jen pro zabavu, aniz by ho uplatnovali ? :)))) To je jako kdybych si objednal z netu dejme tomu router urciteho typu, a cekal ze mi poslou nejakej lepsi, jinak bych byl nespokojenej.....

 

ty jsi me zrejme nepochopil ... ja tady rikam to, ze Karneval ma nizkou (rozemej levnou) konektivitu a hodne klientu ... a tudis musi skrtit aby se do ty konektivity vesli vsichni klienti ... a stim co si psal .... ja vedel ze to je fup ... mel jsem karneval asi 4 roky... zezacatku mi to stacilo z prechodu z dial-up na tes-net (pozdeji Karneval)

 

co se tyce ntboxu tak zas tak maly pokryti nema... pokud vim, tak ma brno a zacal uz i v praze...

 

Karneval je vsude to mas pravdu ... ale co ho nuti si nasazovat takovy ceny? ... kdyz by mohl mit ceny jak ntbox

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Ale jo, pochopil, ale tyhle reci by moh rikat kazdej.... stejne tak bych mohl rict, proc Karneval nema dejme tomu 10Mbps za cenu jako ve Svedsku ? Tam to taky existuje.... ale to rikat nemuzu, protoze je to proste blbost.... Karneval konkurencne nic nenuti ty sluzby menit....

A ten netbox.... v Praze ZACINA, a to zatim opravdu jen minimalne..... hlavni pokryti jen v Brne, a myslim, ze to pro Karneval konkurence neni.... az bude mit Netbox stejne pokryti jako Karneval, tak teprve muze byt o necem rec. Navic co je na Netboxu trochu "jine" - kdyz si srovnas ceny v Brne a Praze.... tak se lisi.... protoze v Pze jde o spolupraci s jinou firmou....

Tvoje otazka "co ho nuti si nasazovat takovy ceny?" - ja bych se zeptal : "Co ho nuti ty ceny menit?"... odpoved je : NIC.... kdyby ty jsi byl velky ISP, taky by jsi nesnizoval ceny, pokud by te konkurence nenutila..... a rekl bych, ze vedeni Karnevalu opravdu vi ktera konkurence jim hrozi, a to vic nez jakykoliv zakaznik co by nejraci 10Mbps unlimited za 100kc...

Proste pokud ma nekdo potrebu tahat nonstop, at de na naky wifi bo co, ale pokud nekdo tu potrebu nema, tak proste ne.....nevim kam bych to ukladal kdybych mel dejme tomu kazdej mesic stahnout 100GB.... co stahuju to je pro moji potrebu, nestahuju "na zakazku", tak nevim teda.....

Upraveno uživatelem MeTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
raci nebudu popisovat chovani technika kterej si prisel pro modem a zacal cosi vykladat o wifi ....

Ono si staci precist na webu karnevalu jak tvrdej ve srovnani turbo vs bezdrat ze turbo je nezavysli na pocasi (tak sakra kdyz pocasi ovlivnuje tolik bezdraty jak je mozny ze do zapadakovu kam nevede optika se taha konektivita i na desitky kilaku bezdratem v licencovanym pasmu a problemy s tim nejsou). Tady na foru pro zmenu nekde argumentoval jeden radobyexpert ze WiFi rusi i mikrovlna trouba (kabel mi vede metr od ni a antenu mam od ni 2 metry, problem neni) :lol:

ale co ho nuti si nasazovat takovy ceny?

Taky by si hrabal kdyby nebyla konkurence nebo tak miziva jakou ma na vetsine mist karneval :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Proste pokud ma nekdo potrebu tahat nonstop, at de na naky wifi bo co, ale pokud nekdo tu potrebu nema, tak proste ne.....nevim kam bych to ukladal kdybych mel dejme tomu kazdej mesic stahnout 100GB.... co stahuju to je pro moji potrebu, nestahuju "na zakazku", tak nevim teda.....

 

ja na zakazku netaham, taham sam pro sebe! a 80GB udelam ...

 

co kdyz nekdo taha aby si udelal sbirku? ...

ale to je jedno...

 

vem si ... kdyz chce nekdo sledovat treba TV ocko a nema v pokojiku TV ... ocko zere 1.3mbitu... to znamena ze se budes koukat s turbem 2000

 

2 dny...

 

nepride ti to trosku malo za 1200 koukat se na TV 2 dny?... me jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Tobe to ocko bezi nonstop ? nemel bys lepsi si proste poridit TV nebo TV kartu ? Ono tam je potreba i neco ze strany uzivatele, kdyz uz existuje neco jako FUP a uzivatel s tim nic nenadela....

-> ja TV pres net za potrebi sledovat nemam, od toho mam TVkartu.... si porid nabidku Komplet kde mas to Ocko za 499 na mesic a nikdo te omezovat ve sledovani nebude.... Pokud neco chces tak se musis zaridit podle dostupny nabidky, a ne rvat ze chces tohle a tohle.... A kdyz se ti to nelibi, sluzbu neber.....

A navic - kdyz se ted chlubis wifi 512..... tak ocko v kvalite 1,3Mbit sledovat nemuzes, takze si protirecis....

Tahani "do sbirky".... k cemu je mit stazenej kazdej nejnovejsi film, kdyz se na nej nepodivas ?

Upraveno uživatelem MeTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vsn

ja si neprotirecim, ja to nesleduju :)) a nabidku komplet mam ale televizni kartu ne a ani ji nechci protoze by se mi nehodila do case a ani bych ji nevyuzil... ale dost casto posloucham treba radio ... to zere 128kB to mas po jednom dnu taky par stovek mega...

 

hele vis co? ... nebudem to resit ... pokud mas karneval rad, tak tvuj nazor nikdo nezmeni ... ja jsem svuj nazor zde rekl a nepotrebuju to nejak dal rozvadet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Vidis :) Takze kdo proste to ocko tak strasne moc sledovat chce, tak si muze poridit rovnou i TV, net bude mit o 200kc levnejsi, a navrch prida 299..... a muze to svy ocko sledovat klidne nonstop :)

Nj, ale to uz zere min.... musis si zvyknout na radio ktery se da chytit i vzduchem :)

Ja vim ze moje reci zni hodne kladne pro Karneval..... ale to je proste tim, ze moje naroky jejich nabidka pokryva, takze jsem jen spokojen :) (samozrejme bych byl spokojenejsi kdybych mel 10Mbit unlimited za 100kc, uz pro ten pocit, ale nemuzu chtit to co nejde :)))) Stejne tak mam moznost wifi 512 bez limitu za nakejch 700.... ale nemam zajem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...