Přejít na obsah

NEFEROVOST KARNEVALU


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník

zrovna cena za pripojeni si neprotireci...ta je IMHO furt petikilo, to ze plati permanentni slav na jednu korunu, neznamena, ze cenikova nezustala stejna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

To jsou pořád hloupé řeči o ničem. Já sice chápu, že někdo to má v povaze a kdyby si nezanadával, tak by si prostě připadal out a neměl by klidné spaní, ale k ničemu to stejně nikdy nevede a nepomůžu.

Všechno je to otázka nabídky a poptávky a toho, co umožňuje český trh. Karneval je komerční společnost, která chce mít zisk a v pokud to jde, tak co největší. To je realita a vůbec se v tom neliší od jiných komerčních subjektů. Nabídne zboží za takových a takových podmínek a zákazník si je buď koupí nekoupí. Když budou ty podmínky špatné, tak zákazník půjde k někomu jinému nebo se rozhodne, že takovou službu zkrátka nechce. Pokud bude mít Karneval zákazníku málo, tak zkrachuje. Nastaví tedy takové podmínky, které jsou pro většinu zákazníků ještě přijatelné. Když se vyskytne konkurent s lepšími podmínkami, tak on ty své upraví. Tak to dělá od té doby, co začal Internet nabízet, o čemž svěděí i ty ceníky teď a před dvěma lety. Brzy přijde i na to, že např. jen s navyšováním rychlosti nevystačí. Už při poslední změně někteří zákazníci přešli na nižší tarif, protože jim zkrátka za těch podmínek stačí.

A o tom to je, ber anebo nech být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

2Non_E:

"Ale proc nenadavat na FUP kdyz je objektivne (subjektivne?) hrozne nizky? " -> pokud by byl nizky objektivne, tak zakaznici od Karnevalu jednoduse odejdou.... a tech par lidi pro ktere nizky opravdu je a remcaj, tak ti sou kazdemu poskytovali vzhledem k celkovemu poctu uplne ukradeni :) Az budou lidi hromadne odchazet, tak se teprv bude neco menit :) Vzdyt se podivej na limity ADSL.... kdyby to fakt stalo tak za prd, tak si to lidi neporizujou.... Dale je taky mozny si poridit vyssi tarif, pokud ma nekdo namitky, popr. prikoupit data, coz je samozrejme mozne.... ale nemuzu chtit neco na co nemam....

2Katoda :

konecne spravna rec :) Karneval, ani jinej komercni ISP neni charita, a ma jediny cil : vydelat, a to tak, jak konkurencni prostredi dovoli. A dokud je po urcite sluzbe vysoka poptavka, tak neni potreba ji menit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

MeTo:

Nechci, aby to vypadalo, jako ze se snazim vycouvat z diskuze, ale ja nepopiram, ze za ty prachy mi da karneval v porovnani s ostatnima a s zohlednenou dostupnosti nejvic. Ja si myslim (a to bez ekonomicke studie nebo zkusenosti jako ISP; jen na základě porovnání s jinými byť minoritními ISP), ze za ty penize by mohl davat vic aniz by se zruinoval.

 

Nepujdu to zavolat na jejich linku, ale nebudu ani drzet jazyk za zuby, kdyz to nekdo nadhodi. Ja je chapu a na jejich miste bych nejednal asi jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

2Non_E : jj, mas pravdu, samozrejme ze by mohli dat vic.... ale jak uz sem psal - sami od sebe jen tak ani limit ani rychlost nezvysi.... Proto musime doufat ze zapusobi konkurence a sluzby se zlepsi.. Samozrejme ze i ja bych uvital za ty samy penize jeste lepsi sluzby, jako kazdej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vsn
2vsn : jj

2PPK : jo tak to ses jedna z mala vyjimek :)))) Nekteri tahaj uz jen pro to aby tahali :))) Nebo na "zakazku" pro siroky okoli :)

 

ano taham jenom abych tahal, protoze mi je lito mit nevyuzitou linku ... je to neco jako sport (aspon pro me) horsi uz je to tridit a uvolnovat misto na discich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Karneval investoval obrovske penize do vystavby kabelove site a natahl je casto diky bohu i do rodinnych domku a samozrejme potrebuje aby se mu ty investice vratily, takze logicky nemuze nabizet sve sluzby z jejich pohledu uplne zababku.

Chapu ze karneval hodne investoval, i ceny jak ma by byly prijatelne kdyby ovsem za ne bylo patricne pripojeni. Vic jak 1000 korun za turbo 2000 s ubohym 20/20 GB limitem mi ovsem v dnesni dobe kdy se v cechach da mit server na 10 mbps lince za 690 korun a prenaset tam TB mesicne aniz by to nekomu vadilo pripada jako zlodejina :roll:

A počasí Wi-Finu skutečně ovliňuje, pokud máš slabší signál tak budeš mít za děště problém. :wink:

Po 14 mesicich na WiFine vim moc dobre ze pri spoji na rozumnou vzdalenost s kvalitnima antenama (zadny plechovky od parku) pocasi ovlivnuje minimalne, dokonce ani ten strom co mi hezky roste v primym vyhledu na AP co je ted na nem halda snehu nedela problemy :lol: Kazdopadne WiFi ktere ted mam povazuju za docasne reseni nez se obevi neco lepsiho... treba i od karnevalu 8)

ano taham jenom abych tahal, protoze mi je lito mit nevyuzitou linku ... je to neco jako sport (aspon pro me) horsi uz je to tridit a uvolnovat misto na discich

Ja by sem to spis nazval nemoci a ne sportem :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Karneval investoval obrovske penize do vystavby kabelove site a natahl je casto diky bohu i do rodinnych domku a samozrejme potrebuje aby se mu ty investice vratily, takze logicky nemuze nabizet sve sluzby z jejich pohledu uplne zababku.

Chapu ze karneval hodne investoval, i ceny jak ma by byly prijatelne kdyby ovsem za ne bylo patricne pripojeni. Vic jak 1000 korun za turbo 2000 s ubohym 20/20 GB limitem mi ovsem v dnesni dobe kdy se v cechach da mit server na 10 mbps lince za 690 korun a prenaset tam TB mesicne aniz by to nekomu vadilo pripada jako zlodejina :roll:

 

Server s 10M linkou mas na serverovne a T2000 muzes mit doma, porovnavas dve neporovnatelne veci. Uz bys mohl vedet, ze nejdrazsi je linku dotahnout k tobe domu, to ze u providera v servrovne je linka skoro zadarmo vi kazdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano taham jenom abych tahal, protoze mi je lito mit nevyuzitou linku ... je to neco jako sport (aspon pro me) horsi uz je to tridit a uvolnovat misto na discich

Tohle je presne ten typ lidi, ktery si stezuje maly datovy limit :?

Zajimalo by me co s tema gigabajtama dat potom delas, resp. jak je vyuzijes. :roll:

Tohle vetsinou delaji uzivatele, kteri maji internet kratkou chvily a rychle chteji nahrabat co nejvic dat na "horsi" casy.

Pozdeji jim ovsem dojde ze uz to nemaji kam davat a ze inet tu bude porad a zacnou tahat jen to co opravdu potrebuji.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mlok

Je ještě jeden důvod k neustálému (i když už zbytečnému) sosání. Když už vysolim takový prachy za Karneval, tak chci využít celý datový limit, prostě je mi těch peněz líto.

 

Já před 2 měsíci přešel na mnohem lepší spojení bez limitu dat (velká fungující síť typu czfree) za mnohem méně pěněz. A i když bych teď místo 20GB mohl stáhnout klidně nesrovnatelně více, tak naopak tahám mnohem míň (jen to co opravdu potřebuju), protože mi už těch peněz není líto (když platím cca 4x méně).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...