Přejít na obsah

NEFEROVOST KARNEVALU


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Nepripada vam trapny ze zakaznikum jako napr ME (mam 4MB net + verejna IP + Komplet rok a pul) karneval neda zadnou vyhodu ale lidem co maj 250kbps dela akce jak na bezicim pasu?

 

hodne trapna politika Karnevalu, mozna by se nad tim vedeni mohlo aspon zamyslet jestli si tohle prectou.

 

Kvalita sluzeb je bezesporu skvela, ale neferovost k zakaznikum me zacina srat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Všechno se točí kolem prachů.

 

Je jasné, že ten kdo bude mít nevyšší nabídku T4000 + kabelkovku, atd. tak už mu nebudou psat, pač z toho člověka už vytahali peněz co to šlo.

 

Proto se zaměřují na zákazníky s levnějšími službami, nabídkami a posílají je, volají vám, atd.

 

Hlavně mě nejvíce bere, že vám nabídnou službu, kde píšou vše možné, že máte slevu, něco zadarmo na pár měsíců, ale člověk si už neuvědomí, že vam to zaúčtují někde jinde!

 

PS: Asi každý ví, že i přesto by nám mohli něco nabídnout (i pro ty s dražšími službami), ale asi nemají dostatečnou motivací, PROČ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt me bere letak, kde je napsano ze za sluzbu....dejme tomu ze nejakej super premium,ultra,fast golden akce atd....zaplatite nejakych 569kc mesicne a vedle ty ceny je malinkata hvezdicka * ktera smeruje vetsinou dolu a pisou tam trpaslicim pismem ze aktivacni poplatek je treba 2999kc a k tomu smlouva na 12mesicu. Smlouva kde si nemuzete rok zment tarif a ani to zrusit....

PS:dmnc nejede me ICQ, proto sem se neozval... :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ohledně neferóvosti Karnevalu: dnes mě Karneval docela vytočil (i když spíš zklamal). Včera mi končilo datové období a jelikož jsem se blížil někam ke 40 gb stažených dat, raději jsem nic nestahoval a počítač někdy kolem osmé hodiny večerní odpojil. Teď ráno jsem dostal email od Karnevalu (došel v 21:57), že jsem překročil limit (podle počítadla Karnevalu 40,02 gb) a jsem omezen na rychlosti. Ano jsem si vědom toho, že jsem limit přetáhl o 20 mega, jenže Karnevalu sypu každý měsíc něco přes 2000,- Kč více méně za jejich top nabídku (bez HBO) a oni nejsou schopni tolerovat 20 mega 2 hodiny před půlnocí - to je fakt strop a ukázka toho jak si Karneval váží zákazníků. Apropos teď je 8:35 a stále běžím na 200/50. Jo Karneval a jeho SLUŽBY ........................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad si nemyslis ze tam sedi nejakej clovicek, ktery ty rychlosti rucne omezuje, vse se deje automaticky, takze jak pretahnes tak te to omezi, i kdyby to bylo minutu pred koncem obdobi.

Pokud mas i rano stale snizenou rychlost, tak zkus restartovat modem, aby si nacetl konfiguracni soubor s aktulani rychlosti.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....to je fakt strop a ukázka toho jak si Karneval váží zákazníků. ........................
A proc by si jich jako mel vazit?? VAzil bych si jich (respektoval by je) kdyby z kazde jeho nefer akce, vzesla oz zakaznika reakce...To se u nas ale nedeje a jenom fnukame (ano jasne,konkurence je slaba). Takze Vy jste ted pohorsen, ale co, dalsi mesic jim vysolite zase 2000 a dalsi zase 2000 a dalsi zas...takze proc by se tak nechoval?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc se tady porad operuje s pulnoci? Stahoval jsem velky soubor a FUP se uplatnil jeste ten samy den asi za dve hodiny po prekroceni limitu nekdy kolem 18 hodiny. Nebo je to v kazde oblasti jinak?

VN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...