Přejít na obsah

Problém Moje UPC


Ivo Mašek

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

spustili nove rozhrani Moje UPC, celkem prehledne vcetne aktualnich sluzeb, zajimave je pocitadlo prijatych a odeslanych dat (zrovna vaham zda neprejit kompletne na mobilni pripojeni a tahle statistika se hodi), chybi uz jenom platebni brana a v pozadavcich ukonceni smluvniho vztahu vyskoci kontaktujte infolinku :D

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
spustili nove rozhrani Moje UPC, celkem prehledne vcetne aktualnich sluzeb, zajimave je pocitadlo prijatych a odeslanych dat (zrovna vaham zda neprejit kompletne na mobilni pripojeni a tahle statistika se hodi), chybi uz jenom platebni brana a v pozadavcich ukonceni smluvniho vztahu vyskoci kontaktujte infolinku :D

 

No, je to docela přehledné, ale dříve jsem hned po přihlášení viděl, kdy mi končí věrnostní program, bylo to tam červenými písmeny, takže se to nedalo přehlédnout. Nyní to tam nikde nevidím nebo jsem to někde přehlédl ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak pro sichr uz jim to zase nefunguje

kontrolni text je vopich, vubec mi prijde ze s tim zabezpecenim to UPC trochu prehani, prestoze tam vlastne jsou skoro jen pasivni operace.

ski: informace o konci věrnostního období chybi a to dost citelne

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro ski: Velmi mi vadí, že zmizel údaj o konci věrnostního období. Přes kontaktní formulář se UPC na to ptám a požaduji nápravu, tak jsem zvědavý jak mi odpoví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
spustili nove rozhrani Moje UPC, ... chybi uz jenom platebni brana ...

Platební brána existuje, ale je musí člověk zadat extra adresu http://eshop.upc.cz/

Chvilku jsem se divil, že nemám zaplaceno, ale předpis na 4 haléře opravdu nemám. :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...