Přejít na obsah

Problém Moje UPC


Ivo Mašek

Doporučené příspěvky

Přišel mě email, že kvůli nějaké bezpečnosti se musím znovu registrovat. Tedy jsem přešel na MojeUPC, kde skutečně chtějí novou registraci. Chtějí znát mé příjmení (ne celé jméno) a číslo smlouvy.

Do kolonek tedy napíši své příjmení (zkoušel jsem různými písmenky) a číslo smlouvy. Po kliknutí "dále", se mě objeví zpráva, že mé příjmení neznají !!!!!!!! a že si mám kliknout na klientské centrum. Tak jsem na té stránce kliknul na odkaz Klientské centrum a ..... po chvíli vypadně strának: Tato stránka neexistuje. Ujišťuji vás, že se stále, už 53 let jmenuji stejně a že pod mým jménem mám objednané TV služby.

Ta neexistující stránka je taky moc fajn !!!

Kdykoli jsem nucen se byť malinko otřít o UPC, nebo oni se otřou o mě, tak vznikne neřešitelný a ohromná problém !!!

UPC je nejzas*anější firma, co jsem kdy ve svém životě poznal. A to jsem zažil éru Národních podniků. Těmto soc. podnikům nesahá zas*raný UPC ani po nehet na malíčku nohy.

:twisted:

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

To já se dostal dál... až k vyplňování všech údajů, které už tam jednou v registraci jsou, ale ok. Chtěl jsem logicky mít stejné uživatelské jméno, jako doposud, tak jsem tam vyplnil mé současné. Ovšem, ouha... "Vámi zadané uživatelské jméno je již registrováno. Prosím, zadejte jiné uživatelské jméno. "

To je logické, že jméno je již registrováno. Mám jej registrováno já a rád bych jej používal. Jenže nějaký programátor (jestli se to tak dá nazvat), nepřemýšlel hlavou, ale bůh ví čím...

 

Jinak newsletter ohledně této "úpravy" je zde:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Tak u mě to proběhlo bez poblému, bylo mi schváleno jak moje stávající uživatelské jméno, tak si mohu ponechat i své přijmení. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže mě to nejde vůbec, tomu druhému nejde stávající jméno, a tobě jde všechno. ( ???) Takže je dokázáno, že UPC = binec, sajrajt, ......

A všichni máme smlouvu, přes kterou máme televizi, a přes jméno té smlouvy posíláme platbu a přes jméno té smlouvy nám chodí každý měsíc vyúčtování. Jak jsem psal - větší bordel firmu sem nezažil ani za časů národních podniků

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Před časem, určitě před více než rokem, UPC změnilo čísla smluv. Nepředpokládám, že Ti to uniklo.... (číslo smlouvy: Variabilní symbol na faktuře)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC jsem napsal přes formulář technických potíží. Protože přes ten odkaz na klientské centrum, co uvádí, se objeví neexistující stránka. Počítám, že tak příští týden v úterý, nebo ve středu si na mě vyšlechtěné, ale bezmozkové dámy u telefonu udělají čas. ... a to zase porostu z jejich na papírku napsaném návodu, na jaký všechny kraviny se mě mají zeptat (bohatá zkušenost z nedávné výměny STB, která sice proběhla během 5 minut, ale dočkal jsem se toho až po více než týdnu)

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
S číslem smlouvy je automat spokojenej.

V některém příspěvku výše jsi kritizoval i programátory... Celá řada podobných utilit nerozezná chybné zadání, obvyklá reakce bývá "chybné přihlašovací jméno nebo heslo", to v tom lepším případě...

Ověřil sis číslo smlouvy podle faktury? Je už notoricky známou skutečností, že v UPC neví pravá ruka, co dělá levá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...