Přejít na obsah

Výměna modemu


Návštěvník Carloss

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA
Zdravím, měl bych dotaz. Pokud teda mám kabelový, dojde k výměně za kabelový.

1.) Zvedne se cena za pronájem z 50 ti na 70 Kč?, v ceníku již ani pronájem kabelového modemu neuvádějí, pouze wi-fi. Njede mi o tu dvacku, spíše o princip, že se pořád cena mírně zvedá...

2.) Pokud nechci čekat, než na mě dodje řada a požádám o výměnu přes formulář (předpokládám spuštěný k akci zrychlování na léto)

http://vymena-modemu.newsletter.upc.cz/

dostanu opět kabelový za kabelový, nebo mi nabídnout jenom wi-fi? (u nových smluv už nabízejí pouze wi-fi, spoń tedda přes internet)

Uvažuji stejně spíše o koupi, ale zajímá mne, jak by to bylo s pronájmem.

Díky

Známej to měnil v polovině června (měl tu starou černou Motorolu) a dostal Ubee EVM3206, takže jenom čistě modem bez routeru a bez WiFi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, měl bych dotaz. Pokud teda mám kabelový, dojde k výměně za kabelový.

1.) Zvedne se cena za pronájem z 50 ti na 70 Kč?, v ceníku již ani pronájem kabelového modemu neuvádějí, pouze wi-fi. Njede mi o tu dvacku, spíše o princip, že se pořád cena mírně zvedá...

2.) Pokud nechci čekat, než na mě dodje řada a požádám o výměnu přes formulář (předpokládám spuštěný k akci zrychlování na léto)

http://vymena-modemu.newsletter.upc.cz/

dostanu opět kabelový za kabelový, nebo mi nabídnout jenom wi-fi? (u nových smluv už nabízejí pouze wi-fi, spoń tedda přes internet)

Uvažuji stejně spíše o koupi, ale zajímá mne, jak by to bylo s pronájmem.

Díky

Odpovím na obě otázky najednou. No dle podmínek té hurá akce to vypadá spíše na výměnu za WiFi, ale za zeptání na kabelový nic nedáte. Výše pronájmu bde poté přímo úměrná dodanému modemu.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpověď04. 07. 2014 - 09:17

Dobrý den,

je nám velice líto, ale pokud využíváte modem ED 2 není navýšení rychlosti internetu možné. Modem Vám však rádi bezplatně vyměníme za modem ED 3. Je možná výměna za kabelový modem ED 3, který poskytujeme za stejný poplatek jako modem ED 2.

Alena, UPC Facebook tým

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím,

nevíte náhodou někdo zda se dá ten modem vyměnit osobně? Tzn grátis?Nechce se mi platit přes 400 za donášku technikem, esli to jde osobně nějak přes pobočku.. Nevíte prosím?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

nevíte náhodou někdo zda se dá ten modem vyměnit osobně? Tzn grátis?Nechce se mi platit přes 400 za donášku technikem, esli to jde osobně nějak přes pobočku.. Nevíte prosím?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník computerboy

Budu měnit kabelový modem za wifi modem. Zajímá mi, jestli musím vrátit technikovi i síťový kabel(z PC do modemu) a kabel z modemu do zásuvky. A nebo tyto kabely mi zůstanou?

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...