Přejít na obsah

Televize vynechává?


Návštěvník Sosi

Doporučené příspěvky

Návštěvník Sosi

Zdar,

nějak se v tom UPC začínám ztrácet.

Mám TV Samsung ue40es5500, tedy podporu DVB T i C. Nedávno jsem pořídil UPC internet a dostal k tomu zdarma DIGI MINI. Naladil jsem vše dobře, dal jsem jako zdroj kabel a ve vyhledávání zadal hledat jen digitální programy. Vyjelo mi asi 100 programů, fungovalo cca 15, tak jsem to promazal. Sice některý HD nepochopitelně zamčený, jako třeba Nova Cinema, ale budiž.

K dotazu. Dnes dojdu domů a obraz samá kostička. Hodina, dvě,... Přišel jsem o Humoresky, jsem nasranej. Obraz prostě na h***o, a to jen v HD. Normální ČT třeba nejede vůbec. Tak si říkám, jak je to možný, když mám digitál a kabelem.

A aby toho nebylo málo, mrknu na uživatelskou sekci na UPC a tam ve službách kromě internetu: Analogová televize - digi mini.

Tak jsem debil? Co teda mám a co ev. s tím obrazem udělat?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V prve rade byt tebou tak radeji naladim vysilani DVB-T, ktere jde take po kabelu a ve kterem jsou tytez kanaly co jedou volne + navic nekolik HD kanalu, ktere jsou v DVB-C kodovane.

 

A proc ten obraz blbne, asi spatny signal,

muzes se ale mrknout do kabeloveho modemu, jakou ukazuje uroven a SNR na adrese http://192.168.1.1 nebo http://192.168.100.1/

a podle toho se da aspon orientacne zjistit, zda je tam nejaky problem.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...