Přejít na obsah

TechniSat TechniStar K2 ISIO - nástupce K1


Návštěvník Kodl

Doporučené příspěvky

Vsem se moc a moc omlouvam za mystifikaci - samozrejmne, SW mam stary funkcni, manzelka tam delala neco jinyho, i kdyz me presvedcovala, ze SW aktualizovala :-) No jo priste nebudu zenskejm tak důverovat, takze jeste jednou se omlouvam a novy FW opravdu neinstalovat. Jen nerozumim tomu, proc Zapadonemecti soudruzi to neopravili......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

O K2 uvažuji kvůli nahrávání, v TV mám CI modul. Mám v pronájmu Kaon, z kterého ale nahrávky do PC nedostanu (alespoň tou standardní cestou).

Snad to nezformuluji nějak nesmyslně, ale chci se zeptat, jestli má K2 ve standby stavu průchozí signál. Tzn. když povedu koax ze zásuvky do K2 a z K2 potom koax do TV.... nemusím pak zapínat K2, aby byl signál v televizi? Děkuji vám za odpověď.

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a znamena to tedy, ze kdyz propjim K2 s TV kabelem, muzu pouzivat a koukat na nekodovanou TV, zatimco se na K2 nahrava? Myslim, abych mohl cucet na jinej, protoze jinak nemuzu, kdyz pustim K2....diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

K2 už je doma. Obraz krásný, na ovládání jsem si rychle zvykla. Nahrávání zatím probíhá spolehlivě - osvědčil se zde doporučovaný WD Elements 2.5“ 500GB (naformátovaný na FAT32). Nahrávku lze přehrát a zpracovat bez problému v počítači.

Nainstalovala jsem si program TechniPort Plus a když jsem ntb propojila pomocí ethernetového kabelu s K2, program Technisat našel, takže šlo krásně kopírovat, aniž bych musela odpojovat a přenášet ext. disk.

A teď k mému dotazu...

V ntb mám jen jednu "zdířku" pro síťový kabel, tzn. že když chci propojit ntb a K2, musím kabel s internetem vyndat (modem bez wifi). Vyřešila by to nějaká "rozdvojka"? Např. něco takového: http://www.alza.cz/rozbocka-utp-stp-kab ... 235900.htm

Moc se v tom nevyznám, takže díky za pochopení, pánové :) .

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Jako "rozdvojku" (switch) můžeš použít některý z levných routerů a jako bonus tím získáš WiFi.

Klidně i nejlevnější router Tenda N150. Má sice jen 3 LAN porty, ale pro tvé účely by to mohlo stačit.

Případně, pokud by ti nevadilo pár stovek navíc, tak můžeš vzít TP-Link TL-WR841ND.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Cau lidi,

prosim nemá někdo zkušenost s timto stb.

po instalaci posledního fw. zatuhava při prehravani z ext. hdd, typicky při rychloposuvu, vyzkouseny dva HDD, NTFS i FAT32, ze site prehravani je OK. Když zatuhne je nutne jej odpojit a pripojit hlavi napajeni. Obnoveni továrního nast. také odzkouseno.

??? 

Upraveno uživatelem kotasek
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal bilý
  • brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...