Přejít na obsah

samsung programy


Návštěvník jirina1963

Doporučené příspěvky

Návštěvník jirina1963

Dobrý den prosím Vás máte někdo z vás setříděné programy co nabízí Upc podle Upc když ano prosím dejte ten seznam například na ulot.to děkuji mockrat jsem z Litvínova.

Mám nabítku http://www.upc.cz/balicek-sluzeb/kombi-komfort-120/

PS: ta televize má doopravdy špatné ladění programu.

Prosím vás napište mi jak mám naladit program například ČT d aby ta televize nerozházela tv programi, já jsem to naladila ale tv mi udělala takový bordel tv programech že jsem z toho byla na mrtvici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Ta televize je zjevně Samsung, jak píšeš. Jenže Samsung vyrábí celou řadu typů televizorů, je dobré vědět, který typ vlastníš.

Televizory Samsung řadí naladěné kanály abecedně podle názvu programu, proto nabízí možnost zařadit své oblíbené programy do pěti skupin Oblíbených programů. Postup zcela jistě nalezneš v uživatelské příručce. Pokud na pc zvládáš víc, než jen mačkání kláves, stáhni si program Channel List PC Editor (neinstaluje se, jenom se rozbalí do požadované složky). V televizoru naladěné programy přeneseš na USB disk, pomocí programu ChannelListPCEditor programy setřídíš, případně pojmenuješ analogové kanály a přeneseš zpět do tv Samsung...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Aha, tak to jsi myslela špatně. Každý má jiný vkus a každý si programy (pokud vůbec) setřídí podle svého... Takže se asi budeš přece jen trochu namáhat, návod máš...

Nicméně, přikládám a jsem zvědavý, co s tím provedeš...

channel_list_UE32D5500_1101.zip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Znovu jsem si přečetl původní dotaz a až teď pochopil. Tazatelka by chtěla programy setříděné stejně, jak je třídí automaticky UPC ve svých STB (?). V televizorech Samsung je to neproveditelné, čili zřejmě donedávna používala právě STB a teď je z toho u televizoru "na mrtvici". Jenže na potřebu častějšího přelaďování si bude muset zvykat... Nebo se naučit využívat Oblíbené kanály.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Použil bych ruční manuální lazení podle parametrů jednotlivých kanálů . Sám sem hledal odpověď v jiném tématu na podobný problém

 

Může mi někdo poradit na kterých kmioctech mám naladit na LCD Samsung s Ca modulem ty nový HD programy manuálním laděním tak abych nerozhazel ostatní seřazení kanálu. Dekuji

 

Odpověď:

 

Nove 4 HD programy: 610 MHz, SR 6900, QAM 256 ,

ČT :D a ČT art ruční doladění frekvence 722 MHz, symbolová rychlost 6900, QAM 64

 

Mám taky Samsung a manuálně jsem ladil dle výše uvedeného.

 

Týká se to Ca modulu ale na setobox by to mělo fachat taky ,pokud automaticky nedoladí jednotlivé kanály.

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Hele Jiřino, s Tebou je těžká domluva. Samsung programy vždy setřídí abecedně podle názvu a nedá se s tím dělat nic jiného, než co tu už bylo napsáno. Takže, pokud chceš mít programy seřazené podle svého vkusu, budeš se buď muset naučit pracovat s programem pro řazení kanálů na pc, nebo využít možnosti, kterou Samsung nabízí a požadované programy přiřadit do svých Oblíbených, což je poněkud pracnější, ale jde to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Poradte prosim teto pani jak naladit kanaly na TV Samsung:

Dobrý den, na základě Vámi vnucenými novými programy,/ jako je Retro, Kino svět a pod. )mi zmizely ty programy, které mám již několik let, televize je SAMSUNG LED TV, a to bez setoboxu, ale s kartou. Dálev nbídce zcelachbí nový český kanál - CT/D, CT /ART. Žádám o technika, který mi přijde televizi naladit, tak, abych mohla sledovat ty programy, které mám od Vás řádně placené, a to ne zrovna malou částkou. Programy na Menu jsou sice řazené abecedně, ale 40% neodpovídá názvu příslušného kanálu. Děkuji Vám za pochopení.Michaela Karasová

Ja ji to pak budu citovat.

Diky.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...