Přejít na obsah

UPC má nový ceník služeb platný od 2.9.2013


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno
Tdravim,

 

ted jsem volal na linku UPC a chtěl zmenit Kombi komfort+ na Kombi komfoet komfort 240 a ta slečna mi rekla, ze muj modem nemá, resp. nepodporuje rychlost 240 Mbit....mam Cisco EPC3925 a ze se musí vymenit za 650Kc, je to opravdu tak? Fakt tento modem neumi 240??? Se mi nejak nezda.....

Budu řešit totéž, protože moje Motorola má pouze 4 down kanály, takže max. 222Mbps, ale celkem nechápu proč se o to UPC stará. To je snad moje věc, že se dobrovolně "okradu" o těch cca 18Mbps, ne? Mně totiž jde stejně jenom o ten upload, který je 20Mbps...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rapacouch

randomofamber: Zase další co sežral všechnu moudrost. novým zákazníkům dávají sice 3.0 ale zakazníci co si třeba objednaly 5mbit tak mají standartně dodávané 2.0. .Zakazníci co mají třeba emta 3.0 mají zdarma výměnu protože emty mají limit do 140mbit ok? jistě že mě do toho "kecá" jako zaměstnanec to má z první ruky. :-)

 

zkus si taky najít ženskou, je to docela fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Elnc: No aby mohli vytáhnout nějaký ten peníz za technika, který to přijde vyměnit, jinak by je to netrápilo...

 

to Rapacouch: Přechod z EuroDOCCIS 2 na 3 moc dobře chápu... Co se týká přechodu z EuroDOCCIS 3 nad EuroDOCCIS 3 pak věta cituji:

 

"U přechodu na 240mbit je nutna bezplatna vymena jde o vymenu z 3.0 na 3.0 takže zdarma, pokud nechcete menit ponechaji vam stary mdm 3.0 s tim že přenosova rychlost je maximalně 140mbit"

 

je zcela nesmyslná a zmatečná. Ten kdo to čte neví, že se ASI jedná o výměnu modemů např. Motorola za Cisco ...

 

no a o postu " i u 40mbit je nutná výměna " nemluvě. O 40mbit si vůbec před tím nepsal a najednou informace, že i u 40mbit výměna nutná a na 240mbit jako bys zapomněl...

 

Prostě zmatek, chaos...

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • UBEE EVW3226 (bridge), 3x CA vlastní
  • Praha, Černý most I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník RZ

Tak jsem se konečně rozhoupal k zavolání do UPC a vyjednal přechod 120+/240 KK+.

Musím vyměnit ED3 modem za nový ED3 (zdarma, nejdříve ve středu večer). UPbooster mi zůstane (prý). Tak uvidíme...

Cena 1029,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...