Přejít na obsah

UPC zdvojnásobuje rychlost internetu na 240 Mbit/s


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník upcman

na Slovensku su stale Arrisy a eMty, ale len ED 2.0, pre ED 3.0 sa davaju motoroly a cisco, u nas este technicolor a ubee nie su, myslite si ze budu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sirwimpyix
Já mám Cisco EPC3212

 

Supr, to je tím pádem jasné... už jsem zažádal o výměnu modemu, sice se se mnou maník na lince chvíli dohadoval, že už ED3 modem mám :lol: ale po chvíli váhání jsem ho o problému Motorola vs. Ubee přesvědčil a nový modem bude... :thumleft:

 

Dík všem za info!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se mi stala podivná věc, mám Kombi komfort+ a dnes mi to zničehonic jede dvojnásobnou rychlostí - podotýkám, že jsem o žádnou změnu nežádal. Možná je to nějaká dočasná chyba, ale pěkné :)

 

2956321166.png

 

Poznámka: ten download asi brzdí můj router, jinak by to šlo těch 240Mb

 

Edit: aha, tak teď jsem se díval do my.upc a v informacích o mém internetu je tam Bonus rychlost: 240/20 takže je to asi opravdu nějaká dočasná promoce.

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Ponava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Slamb; tomus: ano, ta Motorola má bohužel jen 4 downstream kanály, tedy zde bude asi zakopaný pes :) asi jsem marně předpokládal, že při objednávce KK 240+ se operátor UPC koukne do databáze, jaký mám modem a pokud by nedostačoval objednanému tarifu, nabídl by mi výměnu... :lol:

budu tedy požadovat výměnu modemu..

Víte, co se teď aktuálně fasuje? Cisco nebo Ubee nebo náhodně? :wink:

To je opravdu na pos*ání, protože já chtěl taky tarif 240/20, ale se zachováním stávající Motoroly, která funguje X let naprosto v pohodě, zatímco k jakémusi Ubee nemám naprosto žádnou důvěru (download mě tak moc nezajímá, spíš ten upload 20Mbps by se hodil) a na zákaznické lince to odmítli, prý jedině s novým modemem :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...