Přejít na obsah

Nejrychlejší internet má Karneval


tomus

Doporučené příspěvky

Průměrná rychlost zákazníků kabelového internetu od společnosti Karneval dle výsledků měření rychlostí na serveru DSL.cz po celý letošní rok přesahuje 1,5 Mbit/s. Průměrných rychlostí 1 Mbit/s a více dále dosahují zákaznici kabelového internetu od UPC a DSL služeb v sítích Telenor Networks a Českých Radiokomunikací.

Vice zde: http://www.dsl.cz/index.php?akce=364

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karneval jsem měl a žádné štěstí to rozhodně nebylo.

 

Velmi časté výpadky, nechodily maily, nebo s velkým zpožděním, internet "netáhl", stránky se zasekávaly, prostě katastrofa!

 

Když jsem to reklamoval, arogance, neochota a jen zbytečně protelefonované peníze. Náprava žádná. Nakonec jsem to musel odhlásit.

 

KARNEVAL - už nikdy více, radši kulku do palice!

 

Nyní jsem připojen přes CDMA od Eurotelu, rozhodně to není ideální připojení, ale chodí mě to mnohem lépe a hlavně spolehlivěji, než Karneval.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak to snad nemůžeš ani myslet vážně, srovnávat připojení kabelovkou s CDMA? :!: Zkusils hrát někdy něco třeba on-line přes kabel a přes CDMA? S Karnevalem naprostá spokojenost. Dej si do příkazového řádku třeba ping seznam.cz -t a poté mluv. Já mám v průměru 13 ms. Kdyby Karneval zvýšil Upload, tak bych mu nemohl nic vytknout. :D

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VyVolení rozhýbali vysokorychlostní internet

 

Během jediného měsíce se na severu Čech prudce zvýšil počet připojení na vysokorychlostní internet. Společnost Karneval zde realizovala většinu ze tří tisíc nových připojení. Zájem se zvýšil téměř ze dne na den, když začal pořad VyVolení. Později se připojil Big Brother a rapidní nárůst vysokorychlostního internetu byl na světě. Podle měření Karnevalu láká dění v obou vilách prostřednictvím on-line kamer či sestříhaných video sekvencí 24 hodin denně na rychlý internet i lidi, kteří se dosud z domova nepřipojovali. Také značná část z dvou tisíc uživatelů internetu na severu přesedlala na některý z rychlejších tarifů.

 

Průměrné množství přenesených dat na jednoho uživatele internetu se od spuštění show u Karnevalu zvýšilo o 10 až 15 procent. "Počet přístupů na portály Centrum.cz a Seznam.cz, kde hostují VyVolení a Big Brother, se zvýšil v porovnání se začátkem srpna o čtvrtinu," řekl Dušan Jelínek, obchodní a marketingový ředitel Karneval Media. Podle Grunznera se projevuje zájem především ve večerních hodinách. A to i u internetového bezdrátového spojení. "Největší datové toky, které indikují například stahování on-line videonahrávek či internetových kamer, probíhá mezi 21.a 23. hodinou," potvrdil Jelínek. Lákadlem jsou na webu VyVolených v rámci Centrum.cz čtyři kamery a denně až 30 minut video sekvencí. Tolik videa na jednom místě jinde na českém internetu zatím neexistuje, potvrzuje Grunzner.

 

Zdroj: http://www.usteckydenik.cz/zpravodajstv ... 00019.html

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...