Přejít na obsah

Obnova sluzeb po vypovedi


Návštěvník Fred

Doporučené příspěvky

Návštěvník Fred

Jaka je prosim prodleva, mezi vypovedi a zadosti o služby jako novy zakaznik? Priklad: Vypovim Internet -> zkonci vypovedni lhuta -> vratim modem -> pozadam o službu jako novy zakaznik přes stabilniinternet.cz? (televizní služby budu využívat stále) :diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

smysl to ma asi v tom ze by chtel dostat nabidku za ceny jako novy zakaznik pres stabilniinternet.cz nebo tvzaba.cz

kdyz budes na infolince dostatecne asertivni a podlouzis to nejakymi argumenty (letak ve schrance, nebo ze treba za lonsky rok zdrazili asi 5x) tak ti tu nabidku daji, alespon ja jsem to vyhadal

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fred

Presne o tu nejnizsi mi jde. 10/1 Mbitovy internet mi bohate staci. Navíc si to clovek nemusi hlidat a každý rok opakovat zadoneni o slevy... TV mam za 98,- s balickem zdarma napořád, tam si nestěžuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Pokud si o zřízení služby požádáš po ukončení předchozího smluvního vztahu, tak s tím žádný problém nebude. V praxi to pak znamená, že cca týden budeš bez internetu, což se ale dá vydržet :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...