Přejít na obsah

Zakodovane programy u TV LG - host certificate invalid ..


Návštěvník fibe

Doporučené příspěvky

Mam rovnaky problem so Samsungom UE46ES6800. CA modul mam uz par mesiacov a vsetko fungovalo. Teraz som presiel zo zakladneho suboru na rozsireny a mam iba par nekodovanych kanalov. Ostatnych 140 je kodovanych, Oproti popisovanemu stavu mam rozdiel ten, ze sa striedavo objavuje "host certificate invalid syntax" alebo "authentication failure signature". Stiahol som novy FW, ale nic. CA modul s kartou v inom TV funguje. Naopak CA modul s kartou z ineho TV nefunguje. Neviete niekto poradit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Mám také podobný problém u televizoru Philips,tuner načetl všechny programy cca140+radia,ale hrají jen někeré,zbytek hlásí že jsou kodované.Při zapnutí tv tohlásí hlášku "host certificate invalid - syntax failed"Problém jsem řešil jak s UPC,tak i s Philipsem.Zatím nic nevyřešily

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já mám LG47LM660s, kabelovku od UPC - dostal jsem CA modul CONAX i s kartou, naladil všechny programy, ale placené kanály mi hlásí "Zakódovaný program", byť je platím. Zkusili jsme s UPC všechno od resetu do továrního nastavení přes výmaz a znovunahrání karty až po opakované ladění, ale nic nepomohlo. Ve finále se mi na placených kanálech z mé nabídky zobrazí vždy hláška "Zakódovaný program".Když jsem volal na zákaznický servis LG, bylo mi řečeno, že LG televize nepodporují CA moduly značky CONAX, ať si vyžádám od poskytovatele jiný. UPC má ale výhradně CONAX moduly, žádné jiné neposkytuje. Nezdá se mi, že by nikdo, kdo má televizi LG, nemohl mít kabelovku od UPC přes CA modul. Může jít o firmware televize?

 

Díky moc!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý,já mám 3TV od LG 3 moduly poslední 42LM760S-ZB a vše hraje bez problému akorát u první tv jsem musel navolit zemi ne Česko,ale -- nebo pro Česko nefunguje DVD-C modul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...