Přejít na obsah

HD programy


Návštěvník Joel

Doporučené příspěvky

Návštěvník radoslavcz

Pokud to dobře chápu, ty píšeš o DVB-C, ale jirkal o DVB-T šířeném po kabelu od UPC (které nazval kabelovým DVB-T).

Jak jinak si vysvětlit tebou vyřknuté "pletení pojmů" a proč do toho pleteš STB od UPC na DVB-C, to na MINI nepotřebuješ ;) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

radoslavcz> Na dotaz od jirkal jsem. mimo jiného, odpověděl, cituji: "Ale žádné nové programy se v kabelovém DVB-T od UPC nepřidávaly." Tím by tahle hra se slovíčky mohla skončit, ale pokud se snad cítíš dotčen, omlouvám se....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vratil bych se zpet na nove pridane HD kanaly: Nova Cinema HD, Prima Cool HD, Prima Zoom HD. Docela zatim nestabilni, signal kolisa v rozmezi 80 - 84%. Obcas i viditelne vypadne obraz (v pozadi cernobila sachovnice), zkratka to jeste neni ono. Predpokladam, ze to jeste neni finalni stav? Proti ostatnim kanalum zkratka nekvalitni!

 

Tak já mám vše OK. Na starých muxech i na novém. Stabilní obraz i zvuk. Televize uvádějí 100 % kvalitu.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dad18
Vratil bych se zpet na nove pridane HD kanaly: Nova Cinema HD, Prima Cool HD, Prima Zoom HD. Docela zatim nestabilni, signal kolisa v rozmezi 80 - 84%. Obcas i viditelne vypadne obraz (v pozadi cernobila sachovnice), zkratka to jeste neni ono. Predpokladam, ze to jeste neni finalni stav? Proti ostatnim kanalum zkratka nekvalitni!

 

Mám stejný problém a navíc nestabilní signál u Prima Love a Smíchov. Začalo to hned jak přidali nové HD programy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pelda

Vždy se mi programy aktualizovali automaticky... a ruční ladění mi nejde. Jen automatika a to kdyz tam tak musim zas vsech 80 programu znovu seřadit :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...