Přejít na obsah

Samsung BD-E8300


Návštěvník Kopusek

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kopusek

Ahoj Všichni, před pár dny jsem si koupil Blue-Ray přehrávač Samsung BD-E8300. Mám starou skleněnou televizi, takže to mám propojené přes cinche. Všechno celkem funguje, až na zobrazení fotek, které jsou natažené na výšku, takže nesouhlasí poměr stran. Navíc ani ta natažená výška není přes celou obrazovku. Nemáte s tím někdo zkušenosti, jak to umravnit? A jak to funguje vám na LCD?

Díky za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kopusek

Tak to Ti moc neporadím. CA kartu nemám, přijímám pouze volně dostupné stanice.

Tak alespoň přídám pár postřehů, které jsem za těch pár dní zjistil. To, že z HDD nevytahneš nahraný pořad, to asi víš. Na HDD můžeš kopírovat a vytahovat soubory z USB, ale nevytvoříš žádnou složku nebo podskupinu. On to háže všechno jen na 3 hromady (videa, fotky, zvuky).

Fotku otočíš pouze přes menu asi po 5-6 kliknutích. Hrozné!

Naopak je výborné, že můžeš natáčet 2 pořady, které se časově překrývají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hory
...před pár dny jsem si koupil Blue-Ray přehrávač Samsung BD-E8300...

premyslim o koupi Samsung BD-E8500, muzes se podelit o zkusenosti s timto pristrojem v kombinaci s CA modulem UPC? rychlost, kvalita obrazu..? dik

 

Jsem majitelem BD-E8300 a spokojenost. Koukni na forum, uz se to tu resilo, jedine omezeni a "nevyhoda" proti Kaonu je moznost nahravani "jen" jednoho kryptovaneho kanalu a jednoho volneho. Jinak produkt Samsung aktualizase firmware chodi pravidelne a razeni programu apod. jako na TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...