Přejít na obsah

Rychlost internetu při použití wifi routeru


Návštěvník donye

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Zdravím, mám problém nejspíš někde v nastavení wi-fi. Mám Technicolor od UPC, kde jsem vypnul wifinu, páč ten signál byl velice mizerný. K TC mám připojený TP-LINK TL-WR1043ND. Signál wifi je velice dobrý, kanály i pásmo mám nastavené tak, aby se nepřekrývaly s dalšími sítěmi. Tarif mám 120/12, ale ikdyž sedím s noťasem přímo pod wifinou tak přes 45 Mbit/s se nedostanu a to nemluvíím o tom, že jakmile zajdu vedle do pokoje (přes jednu stěnu), tak jsem na nějakých 23 Mbit/s. Když se připojím přes kabel přímo na Technicolor tak se dostanu v pohodě na těch 85+- Mbit/s. COž je v pohodě, protože síťovka víc nepovolí :( každopádně se mi ta rychlost přes wifi zdá hodně malá. Tak se chci zeptat zda by mi někdo nemohl poradit co zkontrolovat popř. nastavit jinak. Screeny dodám na požádání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No konkrétně se jedná o Intel Dual Band Wireless-AC 3160 a co jsem se dočetl tak by s nějakými 120 Mbity neměla mít problém... u Realtek PCIe FE Family Controller jsem našel přenosovou rychlost a to jen 100Mbit/s... ale to mě netíží... spíš mi jde o to, že s noťasem sedím pod wifinou a dostanu se jen na tech 40+-... tak jestli to nemám někde špatně nastavené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj, přesně tohle jsem taky u routeru řešil zajímalo mě jak rychle router dokáže přenášet v domácích podmínkách internet. A našel něco co mě vážně překvapilo! viz:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...