Přejít na obsah

Rozdíl mezi hraním v noci a ve dne


Návštěvník igca

Doporučené příspěvky

To nebude sposobene modemom (ten ma Broadcom chipset a minimalne latencie), skus vyhodit ten TP-Link na test, ci sa to bude rovnako prejavovat (aj ked si treba potom dat pozor, dostanes verejnu IP adresu priamo do PC)..

Ak to nepomoze, tak je problem niekde dalej v routovani - hoci ako pozeram, tak Riot Games server pre strednu/vychodnu Europu ma v tomto momente ping a latenciu okolo 20 ms z mojho PC (a to idem cez WiFi).. vzdialeny iba tri hopy (pravdepodobne MLS) z Frankfurtu (uzol Aorty).

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník igca

Zkousel jsem to pripojit jeste jednou na primo a restartovat cca pred hodinou a beze zmeny. Ty pingy na jejich servery mam stejny, ~20-30ms.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, igca napsal:

Kámoš má ve Slavkově natáhlou optiku a tenhle problém nemá. 

Tazko povedat.. to bude zalezitost routovania (kazdy provider to ma inak, optika v tom nehra az taku ulohu.. a uprimne povedane, Aorta ma obcas zvlastny routing na moj vkus), ale ked je problem aj v T-Mobile (ktory ma slusne pripojenie v ramci Telekom skupiny) alebo problem kapacity/pripojenia serverov (myslim, ze nie si jediny v dnesnej dobe, co travi online hrami za PC)..

Toto si skusal? Lag test/report na riot games servery..

https://lagreport.euw.leagueoflegends.com/en/

Ja mam toto:

image.thumb.png.0febb3ec1a1dd7ca7bf7560b1d369959.png

Upraveno uživatelem quadra2030
  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník igca

Zkusim si zajit ke znamymu, co bydli kousek a ma taky UPC a vyzkousim plynulost hry u nej, popripade si s nim na chvili vymenim router (pokud je to teda mozny a bude mi jeho fungovat a vice versa :))

image.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník igca

Tak jsem u neho byl a cca v 22:00 byla plynulost hry a strelba uplne jinde. A to ma stejnou konfiguraci, vlastne jeste o neco horsi. Ted jsem doma a taky je to mnohem plynulejsi oproti tomu, kdyz jsem tenhle prispevek vytvarel. Zitra si od nej zkusim po obede pujcit modem a vyloucit to, ze to bylo tim, ze byl vecer, ikdyz je zvlastni, ze je patek a volno a sit by nebyla zatizena. Pokud ta vymena zitra nepomuze, tak sem presvedcenej tim, ze je problem nekde na strane ISP a ne u me. Nicmene, jeste dneska se hecnu a zkusim kompletne preinstalvoat hru a gpu drivery pres DDU. Moc tomu ale nedavam, protoze ted mi to jede pekne a je to, podle me, zas jen tim, ze je skoro pulnoc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Rozdíl mezi hraním v noci a ve dne

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...