Přejít na obsah

Nefunkční Hbbtv u kanálu Nova a Prima


Návštěvník jeddak

Doporučené příspěvky

Mám starou LG z roku 2012 a na ČT jede HBBTV bez problémů ale na Nova a Prima se vždy zasekne a nejde ovládat šipkama, pouze opustit. Nějak ot neřeším, říkám si stará televize, ale spíš bych to viděl v nějaké nekompatibilitě nebo použitím ne úplně standartů na straně Nova a Primy aby tam mohli cpát reklamy a pod. Obecně asi člověk o moc nepřijde že to nejde.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mcl

Mám televizi TV Samsung TV UE46EH5450 a úplně stejný problém, jako původní tazatel. ČT1 HbbTV jde, ale na Nově a Primě nikoliv. Zkoušel jsem návody jak z UPC, tak ze Samsungu, ale nic nefunguje a stav je stále stejný. A potvrzuji, že to před cca 2 měsíci naprosto bez problémů šlo. Takže velmi ocením, když se najde nějaký návod, jak opět HbbTV zprovoznit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jeddak

 

Takže ani připojením TV na koaxiální kabel nebyl problém odstraněn. Takže asi tak...zdá se, že stejný problém nemám jen já (viz výše)...no nic..už nevím jak dál

Upraveno uživatelem jeddak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je nekonečný příběh. Už jsem to vzdal a jakmile jsem si zrušil tv klasik, tak jsem se napojil na společnou anténu a problém je vyřešen. Fungují všechny aplikace od ČT, Novy, Primy, očka, Seznam... A pak ať se u nás provideři nediví, že lidé dávají stále větší přednost dvbt.

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvůli HbbTV zcela jistě nikdo nedá přednost nějakým SD mazanicím v pozemáku oproti HD v kabelu. A pokud náhodou někdo skutečně dá, pak by se měl jít asi nechat vyšetřit. Nicméně třeba u Skylinku je HbbTV v pořádku, takže slovo "provideři" bych neužíval, resp. nanejvýš v jednotném čísle.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradí jak? Pokud je HbbTV součástí šířeného DVB-C signálu v kabelovce a nefunguje akorát tobě na dvou programech, pak to musíš řešit se svým prodejcem televizoru, resp. autorizovaným servisem. Na tom není co radit. Jedině by HbbTV nefungovalo přímo v kabelu, ovšem to by se muselo týkat naprosto všech zákazníků a jistě by si už řada z nich oficiálně stěžovala.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jeddak
před 1 hodinou, mcl napsal:

Mám televizi TV Samsung TV UE46EH5450 a úplně stejný problém, jako původní tazatel. ČT1 HbbTV jde, ale na Nově a Primě nikoliv. Zkoušel jsem návody jak z UPC, tak ze Samsungu, ale nic nefunguje a stav je stále stejný. A potvrzuji, že to před cca 2 měsíci naprosto bez problémů šlo. Takže velmi ocením, když se najde nějaký návod, jak opět HbbTV zprovoznit.

🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...