Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník peno

No, to Óčko Expres mi připadá šíleně hnusné i na upscale. Když porovnám kvalitu Óčka Expres s upscalovanou Prima Zoom nebo Novou v DVB-T od UPC, tak je to jako nebe a dudy, navíc dudy v rukou pěkně mizerného dudáka :lol:

 

Ale narazil jsem ještě na jednu podivnost a to u AMC. Na settopboxu (Kaon 4003) mám dvě zvukové stopy označené jako CZE a ENG/RON, zatímco na televizi mám tři, českou, anglickou a rumunskou. Tohle se mi stalo poprvé a nevím kde může být problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmatejek

Mám takový menší problém. Mám na jedné TV Setobox a na druhé CA modul. Na setoboxu nově přidané programy ( Očko Expres HD, Nickelodeon HD a MTV Live HD) fungují normálně, ale na CA modulu hlásí zakódovaný kanál. Čím to může být? I když si myslím že to vliv nemá, uvádím že se jedná o lokalitu Olomouc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník aladar963

jsem si listoval v programove nabidce UPC a vsimnul jsi stanice - C8, AMC, Nickelodeon HD, MTV HD a OCKo HD...ale nejak se mi nedari to naladit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

C8-dělí se o pozici s Minimaxem(vysílá od 20 hodin),AMC-bývalá stanice MGM(není potřeba ladit),Nickelodeon HD, MTV HD a OCKo HD-nové stanice,stb by měl naladit sám,u CA modulu nutno naladit manuálně(frekvence 594 MHz,přenosová rychlost 6900 kb/s,modulace: 256 QAM)

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...netuší někdo co se chystá na pozici 140,141 - Rezerva 1,2 HD? STB píše,že není přístup.Že by konečně třeba nějaký test Sport2 HD ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...