Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Společnost Sony Pictures Television Networks, která je mimo jiné v České republice a na Slovensku provozovatelem stanic pod hlavičkou AXN, odhalila serveru DigiZone.cz plány, které by ráda realizovala v letošním roce na našem trhu. Rozšiřování k dalším operátorům by se měl dočkat kanál AXN HD a služba AXN Now s videem na vyžádání. „Dlouhodobě hovoříme s našimi partnery o rozšíření distribuce stanice AXN HD,“ uvedl pro DigiZone.cz John Rossiter, generální manažer společnosti Sony Pictures Television International (SPTI) v regionu Central Europe (Střední Evropa). Na dotaz, proč je ale tato stanice šířena doposud pouze v kabelové nabídce operátora UPC Česká republice, neodpověděl.

 

http://www.digizone.cz/clanky/sony-pict ... y-axn-now/

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

ČT 24 a ČT D zařadíme v HD, jakmile budou k dispozici od České televize. Prozatím nebudeme programy upscalovat.

 

Alespoň víme, že budou. Snad to bude dříve, než příští rok. ČT to nějak trvá.

 

Boomerang a Cartoon Network zatím nebude... ale pokud budou, tak spolu a v Plusu...

 

Pěkný den, v současné době nejsou v plánu tyto úpravy

 

-------

 

Chtělo by to konečně DD5.1 u HD Cinemaxů a HBO, DD5.1 u ČT2HD a CZ u Nicku HD.

 

Pak dám na chvíli pokoj :D Vím, není to chyba UPC... ale už mě to docela žere.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdy bude Film Europe HD v Komfortu nevíš? To je tak jediné, co by mě z těch připravovaných kanálů zajímalo.

 

A ještě trvám na opětovném zařazení TA3 do tv nabídky :twisted: Může to být třeba místo Comedy Central Extra :diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
A ještě trvám na opětovném zařazení TA3 do tv nabídky :twisted: Může to být třeba místo Comedy Central Extra :diky

Ne, to nemůže. Pro mne je Comedy Central Extra mnohem zajímavější a atraktivnější stanicí než TA3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

Nový příspěvekod Katoda » úte, 27.1.2015, 08:30

 

cojoiner píše: A ještě trvám na opětovném zařazení TA3 do tv nabídky :twisted: Může to být třeba místo Comedy Central Extra :diky

 

 

Ne, to nemůže. Pro mne je Comedy Central Extra mnohem zajímavější a atraktivnější stanicí než TA3.

 

Vzpamatuje se, protože Comedy Central Extra je zvlášt placený program který není ani v Komfortu. Nevidím jediný důvod proč by kvůli Comedy Central Extra tam neměla být TA3!!! Ten Comedy Central Extra mohli zařadit do dalšího multiplexu (místa mají pořád dost) a ne kvůli němu vyřadit TA3.

 

Rozhodně by měli dát Film Europe HD do Komfortu a ne nutit kvůli němu internet 240 a dále by měli konečně zařadit programy Kino CS, Doku CS a Muzika CS. Furt zařazují odnože Discovery atd. a novější československé fimy ze 70 a 80 let tam opravdu chybí!!! CS film je úplně něco jiného než Kino CS a kdo tvrdí že CS film nahradí Kino CS ťápe hovadiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ČT 24 a ČT D zařadíme v HD, jakmile budou k dispozici od České televize. Prozatím nebudeme programy upscalovat.

 

Alespoň víme, že budou. Snad to bude dříve, než příští rok. ČT to nějak trvá.

 

Boomerang a Cartoon Network zatím nebude... ale pokud budou, tak spolu a v Plusu...

 

Pěkný den, v současné době nejsou v plánu tyto úpravy

 

-------

 

Chtělo by to konečně DD5.1 u HD Cinemaxů a HBO, DD5.1 u ČT2HD a CZ u Nicku HD.

 

Pak dám na chvíli pokoj :D Vím, není to chyba UPC... ale už mě to docela žere.

 

ten zvuk na HBO 2 HD a HBO COMEDY HD asi nebude hodně dlouho, asi se to nevyplatí zavádět. Poslední dobou se mě zdá že to HBO dost často opakuje filmy, ještě více než před rokem. Každý týden stejný program.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...