Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník tom0

Ne každého zajímá sport. Já sportovní, hudební a dětské programy nesleduji.Měl by mít každý možnost výběru programů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, chci se zeptat, zda a případně kdy plánujete zařazení sportovních kanálů Sport TV v HD rozlišení? Od příští sezony mají tyto kanály vysílat Formuli 1. Díky

8. 12. 2014 9:15

Dobré ráno, o tyto programy máme zájem a v tuto chvíli je připravujeme. Termín zařazení zatím není znám.UPC Facebook tým

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Konečně! Že to ale trvalo. Teď ještě zprovoznit originální zvukové stopy u ČT1 HD a ČT2 HD a Dolby u ČT2 HD a budu snad i spokojený. Ale chápu, že tohle není tak úplně v rukou UPC a že je asi třeba se obrátit na ČT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Tohle je záležitost ČT a ČT nemá moc důvod originální stopu zavádět - i když je o tom žhavá debata. Víc, než DD u ČT2HD bych po nich nechtěl.

 

Jinak technicky vzato, až Nick, Disney, AMC, CN, MTV a Discovery dostanou vlastní CZSK feed příští rok, bude se jednat de facto o nové stanice - i když nevím, kolik lidí to zaznamená.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Jenže na rozdíl od DD pro ČT2, ty originální zvukové stopy ČT má, jen z nějakého důvodu pouze u SD verzí ČT1 a ČT2. Takže, na rozdíl od tebe Jacku, já nechci nic, co už ČT nemá :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dětská televize Písnička, která bude dostupná v pozemním vysílání na sdílené programové pozici se stanicí Country no.1, už má stanovený termín startu. Pokud zahájení nepřekazí technické komplikace, program by měli diváci na svých obrazovkách poprvé vidět již tento týden, konkrétně v pátek 12. prosince. Serveru DigiZone.cz to řekl obchodní zástupce televize Robert Kvapil. Jak bylo již dříve avizováno TV Písnička bude k dispozici pouze v pozemním vysílání DVB-T, v kabelových rozvodech, a později také na satelitu Astra 3B poběží beze změny po dobu 24 hodin denně stanice Country no.1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Utekl vám start televize Písnička? Podívejte se na první minuty jejího vysílání

 

Nová televize se objevila překvapivě také v nabídce největšího kabelového operátora UPC Česká republika, a to přesto, že má být šířena pouze v DVB-T.

 

A samozřejmě v obou systémech, DVB-C i DVB-T ...

 

 

EDIT: Zapomněl jsem vložit link na zdroj, což jsem si uvědomil až v noci... Tímto napravuju

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...