Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník peno

Přesně tak, je to relativní. Já třeba uvítám Óčko Expres nebo Comedy Central spíš, než další kanál pro ženy (IDXtra), ale chápu, že Violetka jako žena to asi bude vidět jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Violetka
Přesně tak, je to relativní. Já třeba uvítám Óčko Expres nebo Comedy Central spíš, než další kanál pro ženy (IDXtra), ale chápu, že Violetka jako žena to asi bude vidět jinak.

 

IDXtra není zrovna to, po čem bažím, uvítala bych spíš ty další dva mnou jmenované...ale lepší než Comedy Central, zřejmě máme každý jiné zájmy, já se zajímám o zločiny, vraždy, kriminologii, fornzní disciplíny... Comedy Central nebo Očko expres..nevím, co na to říct... dívala jsem se na programovou náplň kanálu Comedy Central, je to zoufalství

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové stanice nejedou. Pojedou zítra. Není vše ready. Óčko Expres se musí napojit na HD signál ze studia, vždyť se v HD vyrábí, Nickelodeon nemá CZ stopu... Já věřím, že zítra už vše bude OK.

 

Osobně jsem zvědav, odkud Viacom ten CZ zvuk veme. Tipuju to na upscale audia z SD verze. Ale může jen překvapit...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...