Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Pokud jde o RIO a programovou nabídku, tak mám bezpečně potvrzený, že mnou uvedený programy v nabídce nemají, vyjma Markízy, ta tam je. Takže nabídka slováků prakticky totožná s tím co má UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Broodyx

Slovak sport lze sledovat i online zdarma.... takže zbytečné haló... kdo hledá najde... nejraději mám ty co křičí a neudělají pro to nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gudboj

Je to tak. Nova a všechny její stanice jsou opět HD (kromě stanice Smíchov) a navíc mám zpět Nova Sport. Nahradila Slovak Sport 1 HD. Slovak Sport 1 už tedy jen v SD, ale Slovak Sport 2 zůstala HD.

 

U mě naprostá spokojenost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

Re: Nové stanice ...

 

Nový příspěvekod thaischumi » ned, 2.11.2014, 18:04

 

cipisekcz píše:Chtel bych se zeptat.Bude nekdy v nabidce UPC TV kanal DajTo ??

 

 

Asi ne, práva jejich programů pro ČR nemají.

 

thaischumi co s tím mají společného práva když je porušují všichni včetně Skylinku?! Práva nemají ani na Markízu, Jojku a Plusku a taky tam jsou! Např. stanici Doma má kde jaká kabelovka a jenom UPC ne. Podívej se kolik českých základních stanic má slovenské UPC v kabelu. Pokud by mělo UPC CZ zájem zařadit SK programy, tak je tam dávno má. UPC není schopno ani zařadit programy Kino CS, Doku CS, Musika CS a Film Europe (neberu to, že si musím kvůli Film Europe dát internet 240). Jako Divák z Moravy si nikdy nedám UPC pokud nebudou aspoň na Moravě všechny SK programy a dále programy Kino CS, Doku CS, Musika CS a Film Europe!!! To co chytnu v mé lokalitě v DVB_T chci mít aj v kabelu UPC a nemíní přepínat mezi DVB-T a kabelem a dále si ještě pořizovat kvůli DVB-T SETOBOX z důvodu nemožnosti sloučení kabelu s DVB-T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
Chtel bych se zeptat.Bude nekdy v nabidce UPC TV kanal DajTo ??

Asi ne, práva jejich programů pro ČR nemají.

 

 

thaischumi co s tím mají společného práva když je porušují všichni včetně Skylinku?! Práva nemají ani na Markízu, Jojku a Plusku a taky tam jsou! Např. stanici Doma má kde jaká kabelovka a jenom UPC ne. Podívej se kolik českých základních stanic má slovenské UPC v kabelu. Pokud by mělo UPC CZ zájem zařadit SK programy, tak je tam dávno má. UPC není schopno ani zařadit programy Kino CS, Doku CS, Musika CS a Film Europe (neberu to, že si musím kvůli Film Europe dát internet 240). Jako Divák z Moravy si nikdy nedám UPC pokud nebudou aspoň na Moravě všechny SK programy a dále programy Kino CS, Doku CS, Musika CS a Film Europe!!! To co chytnu v mé lokalitě v DVB_T chci mít aj v kabelu UPC a nemíní přepínat mezi DVB-T a kabelem a dále si ještě pořizovat kvůli DVB-T SETOBOX z důvodu nemožnosti sloučení kabelu s DVB-T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...