Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Myslím, že UPC udělá výměnu... Odebere NaziSport1 HD a NaziSport2 HD a přidá Sport1 HD a Sport2 HD. Mně vy to vyhovovalo.

Neviem a ani nechcem vediet, ktore stanice oznacujes za NaziSport, ale zda sa mi, ze si to v tomto pripade dost prehnal. :puker:

 

No on má Jack, bohužel, čas od času tendenci projevit se jako naprostý pitomec. :thumbdown:

 

Ja myslim, ze ani ne. Odpadni stanice Slovak Sport si takove oznaceni imho zaslouzi. Od zacatku amatersky a neprofesionalni pristup, velka cena za jejich zarazeni, jejich nasledne odstraneni a podraz operatoru a divaku se stanici DigiSport jez ma stejneho majitele... Slovak Telekom... ktery dostal za nefer jednani nedavno nekolikamilionovou pokutu... vecer misto sportu vestirna s v plavkach... mam pokracovat? Navic zkratka tech stanic je SS...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s oskarem.Nevím,kolik Ti je,ale tvoje přirovnání bylo hodně mimo mísu.Kdybys měl někoho v rodině,kdo Nazi zažil,tak něco takového nevypustíš z huby.A když už zmiňuješ věštírnu,tak ty Tvoje zaručené informace mi věštírnu silně připomínají...

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim proc vsichni vsechno posledni dobou berou tak vazne. Asi negativni zpravy ze sveta. Bylo to mysleno trochu s nadsazkou. Pro me je SS odpad a je mi lito vsech, kteri se na nem nachytali. Jestli se moje prezdivka pro tento kanal nekoho dotkla, tak se mu omlouvam. To nebylo cilem.

 

Zarazite se na uvodni vete a zbytek uz si neprectete...

 

A co se mych informaci tyka... to neni zadna vestirna... uz jsem se k tomu nekolikrat vyjadroval. 90% toho co rikam se vzdy potvrdilo, vcetne toho ze Madari stojej temer za vsema problemama. Je jasny, ze kdyz nekdo postuje neco mesice ci roky, jako ja, tu a tam neco nevyjde. To je pochopitelne. Kdo chce pochopit pochopi, kdo ne... Eventualne at to nekdo dela lip ;)

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Je přinejmenším úsměvné jak se tady uživatelé dohadují co bude přidáno .... UPC česká republika dotáhla přinejmenším svůj sportovní balíček k totální destrukci, tisíce lidí prchají a ani se neohlédnou a my se tady bavíme co možná bude......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Prchají kam? K Digi? Ke Skylinku? Nebo snad k pozemáku, kde je jenom naprosto nesledovatelnej SS1? To nelze brát ani jako vtip, natož vážně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prchají kam? K Digi? Ke Skylinku? Nebo snad k pozemáku, kde je jenom naprosto nesledovatelnej SS1? To nelze brát ani jako vtip, natož vážně.

 

probuď se jsou i IPTV společnosti u mě jsou dvě v bytě + ten satelit samozřejmě.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Prchají kam? K Digi? Ke Skylinku? Nebo snad k pozemáku, kde je jenom naprosto nesledovatelnej SS1? To nelze brát ani jako vtip, natož vážně.

 

probuď se jsou i IPTV společnosti u mě jsou dvě v bytě + ten satelit samozřejmě.

Jo a taky je ještě akvárium, na který se dá koukat :D To je tak na úrovni těch IPTV, který skoro nic nepokrývají nebo jejich služby stojí za starou bačkoru (O2), takže odchodem od UPC si fakt člověk pomůže :D :D :D A satelit? No ty 4 HD programy v podání Digi jsou fakt terno :D a Skylink s nižší nabídkou a neustálými ojeby jakbysmet :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Pánové líbit se Vám to nemusí, ale to je tak jediné co s tím uděláte.... Ano prchají k 02, Skylink atd. Providerů je hafo .... a ať se Vám to nemusí zdát tak především sportovní balíček v podání UPC je totální katastrofa.... Mimochodem stačí si porovnat zprávy od Liberty Global a české UPC je v tomto ohledu absolutně nejhorší.... A dále se spekuluje, že české UPC bude na prodej... Jinak když Vás tak čtu tak čím si tedy vysvětlujete citelný úbytek zákazníků od UPC směrem k jiným poskytovatelům. Kdyby byl každý tak spokojený tak se to takhle masivně neprojevuje. Jinak si to můžeme shrnout: EPG nefunkční od června, totální neschopnost při vyjednávání a něco dojednat, totální propadák co se týká sportovního obsahu, zvuk u premiových kanálů HBO a Cinemax ve stereu, settobox horizont stále testují a ladí (konkurence již dávno má), na otázky od uživatelů odpovídají stylem žáka 5 třídy základní školy, neschopnost ani po několika x měsících se dohodnout na znovazařazení programů z portfolia Nova (klidně můžete psát, že je to brak, ale dle statistik pořád naše nejsledovanější televize takže povinnost tyto programy mít) Je toho málo ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si zřejmě děláte srandu. Schválně jsem se podíval na nabídku Skylinku, když tady s ní tak šermujete, ale jestli kvůli ní někdo přejde od UPC k nim, tak to je akt čirého zoufalství. Mají sice Novu Sport, ale ta už krom NHL (na kterou se beztak dívat nemůžu protože se potřebuji vyspat) má jen Moto GP (jehož závody beztak dávají na Fandovi) a jinak nic. A podle posledních akvizic NS (které jsou nulové) je zřejmé, že ta TV půjde se současným managementem zřejmě brzo do kytek. A že bych měl prchat ke Skylinku kvůli ostatním rozdílovým sportovním kanálům, tedy AutoMotoSport, Edgesport a FightBox považuji za nepodařený vtip.

 

A s tím O2, to je alternativa pro člověka co žije sám a má jednu TV. Rozhodně ne pro rodinu, protože na to prostě 4 TV nenapojíte, a už vůbec ne přes DSL od O2. Stačí být dál od ústředny a jediné co vám pojede bude 2Mb internet a programy v SD na jedné TV. Prostě škoda slov, takové hurá názory, že jinde je tráva zelenější znám dobře, ale nikdy to není pravda, vždy je to vykoupeno jinou nevýhodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...