Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

UPC Televize - Vaše otázka

 

12. 09. 2014 - 22:16

 

Prosím o zařazení kanálu Crime&Investigation Channel s českou stopou!! Popř. kanál Investigation Discovery s českou stopou.

 

Odpověď

 

15. 09. 2014 - 12:17

 

Hezký den,

je mi líto, tento program do nabídky neplánujeme zařadit. V nabídce máme Discovery ID a ladíme podmínky pro ID extra.

Péťa, UPC Facebook tým

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by se soudruzi nakonec rozhodli pro ID Xtra? Možné to je. Sázel jsem ale spíš na to C&I - nevím, co jim u něj chybí. Discovery jsem se na ID Xtra a UPC nikdy neptal, protože mě ten kanál nezajímá a ani jsem nepředpokládal, že by ho UPC chtělo přidat (když ho má v nabídce např. O2). UPC se mohlo odlišit. Škoda. Tak tedy na Halloween budeme koukat na ID Xtra zdá se. Kdybych si měl tipnout, šoupne ho UPC do Plusu.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak vypadá to asi následovně...

 

Do konce roku by se mělo v nabídce objevit cca toto:

AMC (100%; listopad/prosinec)

Boomerang (50%; říjen/listopad)

Comedy Central Extra (75%; září/říjen)

Crime & Investigation (75%; říjen)

CT D/Art HD (Upscale; 30%; září-leden)

Disney Channel HD (75%; září-leden)

E! Entertainment (50%; říjen/listopad)

Fashion TV HD (50%; říjen/listopad)

Food Network (30%; listopad-únor)

Nick Jr. (75%; listopad/prosinec)

Nickelodeon HD (75%; září-leden)

 

:salut:

 

 

UPC Televize - Vaše otázka

 

15. 09. 2014 - 12:08

 

Dobry den. Nemate nejakou novou infomaci o Disney Channel HD? Pry by mel byt od rijna nebo listopadu.

 

A myslite ze by nekdy mohlo byt Nasa TV?

Odpověď

 

15. 09. 2014 - 13:48

 

Dobrý den,

je mi líto, ale HD verze programu Disney Channel není v tuto chvíli pro ČR dostupná. Z tohoto důvodu tento program zařadit nemůžeme. Program Nasa TV lze sledovat online http://www.nasa.gov/multimedia/nasatv/

Honza B., UPC Facebook tým

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by se soudruzi nakonec rozhodli pro ID Xtra? Možné to je. Sázel jsem ale spíš na to C&I - nevím, co jim u něj chybí. Discovery jsem se na ID Xtra a UPC nikdy neptal, protože mě ten kanál nezajímá a ani jsem nepředpokládal, že by ho UPC chtělo přidat (když ho má v nabídce např. O2). UPC se mohlo odlišit. Škoda. Tak tedy na Halloween budeme koukat na ID Xtra zdá se. Kdybych si měl tipnout, šoupne ho UPC do Plusu.

 

Odpověď

 

15. 09. 2014 - 14:13

 

Pěkný den,

omlouvám se, pokud v této věci došlo k omylu, podle aktuálních informací máme o zařazení programu Crime & Investigation zájem, jak uvedla Evča. Pokud bude tento program do naší nabídky zařazen, budeme naše klienty včas informovat.

Honza B., UPC Facebook tým

 

 

Tak si vyber co je pravda ???Pořád říkají něco nového ,zkus to zjistit .

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jak v zakletým zámku s nima. V tý poradně fakt pracujou trdla.

 

Já mám dlouhodobě info jen o C&I od C&I, že by se objevit mělo a to přibližně okolo toho října/listopadu. O ID Xtra jsem nic nezjišťoval. Jestli se UPC rozhodlo přidat i to, čili oba programy, je to možné. Nevylučuje se to, i když mi to přijde nepravděpodobné. Mohu se Discovery zeptat.

 

A ta odpověď na Disney Channel HD je pochopitelná. Minule napsali, že se připravuje. Teď píšou, že není zatím pro ČR dostupný. Jinými slovy z toho plyne, že se na tom pracuje. Stále platí moje informace, že to bude na přelomu října a listopadu. Původně to mělo být až na jaře, ale trochu jsem je nakopnul.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, prosím, zjistěte někdo, zda to C&I zařadí, to by byla pecka, protože jinak se k tomu nedostanu, ale jestli se rozmysleli, asi budu muset jinam...jedině Skylink... tam je to s českou stopou... spoustu kanálů bych klidně oželela, ale tohle jsou věci, které by se mohly divákům líbit. 8)

 

Tak pokud to tady někdo kompetentní čte, ať napíše, zda Crime and Investigation do konce roku bude nebo ne. Ať vím, co dělat a jak se zařídit. CBS reality sice taky dává nějaké dokumenty, ale toší to furt dokola a jsou staršího data. Kamarádka mi říkala, že UPC na Slovensku C&I zařadila a jsou tam samé skvělé pořady.

 

Takže tak, milé UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpověď

 

17. 09. 2014 - 09:26

 

Dobrý den,

samozřejmě se snažíme stále rozšiřovat nabídku programů, postupně budeme další HD programy přidávat. Konkrétní chystané změny a úpravy budeme klientům postupně komunikovat. 57% lidí je sice většina, ale stále je tady mnoho lidí, kteří televizory s HD rozlišením nemají.

 

Vypínání SD programů je dlouhodobý projekt až na 2015 a další roky, tak jak postupně bude stoupat vybavení domácností HD boxy a CI+ moduly - v tuto chvíli je má 55% našich klientů, ale mnozí z nich mají jako druhé zařízení SD set top box, takže by asi nebyli spokojeni, kdybychom SD programy vypínali.

 

Programy Film+, Universal, MGM zatím nevysílají v HD, ani na to nejsou připraveny.

 

Zařazení Discovery Science HD zvažujeme, tady má právě smysl vypnout SD verzi a plně ji nahradit HD programem.

 

4K v tuto chvíli nepřipravujeme, jde o projekt na startu, kde není k dispozici dostatek zajímavého obsahu.

 

Alena, UPC Facebook tým

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...