Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Ta NOVA HD a NOVA SPORT HD jestli se neobjeví do prázdnin ,tak přes prázdniny určitě jednání nebudou probíhat to je jasný ne.

 

Pokud do konce prazdnin nebude UPC schopno vratit Novu HD a Novu Sport HD, tak i pres celkovou spokojenost s jejich sluzbami - hlavne rychlym Internetem, s nimi koncim a prechazim k O2 :(

 

Už to trvá strašně dlouho a UPC to neřeší, protože jim to vyhovuje. Nově neplatí nic a od klientů dostává prachy jako dřív.

Když se tady objeví nějaký názor proti nim, nastrčí sem svého člověka, který to zneguje a hází to na NOVU.

Jsme idioti, že za ty prachy koukáme na mazaninu NOVU, nemáme Moto GP, NHL, Wimbledon...........

Nenechme si srát na hlavu. Pojďme všichni dát výpověď. Přechod na satelit bude chtít počáteční investici ale z dlouhodobého hlediska na tom ušetříme.

Už se těším na reakci převlečeného blbečka z UPC, že za to UPC nemůže:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Riki
Ta NOVA HD a NOVA SPORT HD jestli se neobjeví do prázdnin ,tak přes prázdniny určitě jednání nebudou probíhat to je jasný ne.

 

Pokud do konce prazdnin nebude UPC schopno vratit Novu HD a Novu Sport HD, tak i pres celkovou spokojenost s jejich sluzbami - hlavne rychlym Internetem, s nimi koncim a prechazim k O2 :(

 

Už to trvá strašně dlouho a UPC to neřeší, protože jim to vyhovuje. Nově neplatí nic a od klientů dostává prachy jako dřív.

Když se tady objeví nějaký názor proti nim, nastrčí sem svého člověka, který to zneguje a hází to na NOVU.

Jsme idioti, že za ty prachy koukáme na mazaninu NOVU, nemáme Moto GP, NHL, Wimbledon...........

Nenechme si srát na hlavu. Pojďme všichni dát výpověď. Přechod na satelit bude chtít počáteční investici ale z dlouhodobého hlediska na tom ušetříme.

Už se těším na reakci převlečeného blbečka z UPC, že za to UPC nemůže:-)

 

No nevím jestli to je dobrý nápad, mě třeba ty sporty vyjma NHL vůbec nezajímají, a stanice s portfolia NOVA - to je odpad. Takže mi to vůbec nevadí. A ten satelit taky není zadarmo. A navíc slabší kvalita. Toť můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

Už to trvá strašně dlouho a UPC to neřeší, protože jim to vyhovuje. Nově neplatí nic a od klientů dostává prachy jako dřív.

Když se tady objeví nějaký názor proti nim, nastrčí sem svého člověka, který to zneguje a hází to na NOVU.

Jsme idioti, že za ty prachy koukáme na mazaninu NOVU, nemáme Moto GP, NHL, Wimbledon...........

Nenechme si srát na hlavu. Pojďme všichni dát výpověď. Přechod na satelit bude chtít počáteční investici ale z dlouhodobého hlediska na tom ušetříme.

Už se těším na reakci převlečeného blbečka z UPC, že za to UPC nemůže:-)

 

LOL, proč bysme měli dávat "všichni" výpověd, když každému vyhovuje něco jiného ? Ten přechod na satelit zainvestuješ taky pro "všechny" a internet ?

Já za ty prachy na Novu fakt nekoukám, protože mám na výběr mnohem víc, než jen Novu.

A mimochodem, při jednání je potřeba, aby se vždy našel kompromis výhodný pro obě strany.

Ty snad když chceš nějakou službu, tak taky neskočíš po té nejdražší, ale hledáš kompromis mezi tím co požaduješ a kolik jsi za to ochotný zaplatit

:salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to trvá strašně dlouho a UPC to neřeší, protože jim to vyhovuje. Nově neplatí nic a od klientů dostává prachy jako dřív.

Když se tady objeví nějaký názor proti nim, nastrčí sem svého člověka, který to zneguje a hází to na NOVU.

Jsme idioti, že za ty prachy koukáme na mazaninu NOVU, nemáme Moto GP, NHL, Wimbledon...........

Nenechme si srát na hlavu. Pojďme všichni dát výpověď. Přechod na satelit bude chtít počáteční investici ale z dlouhodobého hlediska na tom ušetříme.

Už se těším na reakci převlečeného blbečka z UPC, že za to UPC nemůže:-)

 

 

Nejsem žádný exponent a převlečený blbeček z UPC. Když jsem se rozhodoval zda kabel nebo satelit udělal jsem si finanční rozvahu na 10 roků dopředu. A jednoznačně mi vyšel výhodněji kabel. Pokud bych chtěl od Skylinku balíček Sport adekvátně k tomu co mi dává UPC musel bych platit min. 269,- Kč/měsíc. Dále servisní poplatek 33,- Kč/měs. Dále pořizovací náklady na SAT cca 4000-5000,- Kč v té nejnižší kvalitě přijímacího zařízení. A k tomu internet od UPC třeba 40 Mb/sec za 399,- Kč. U UPC pořizovací náklady pouze za CA modul, který jsem si koupil a dnes jej už mám dávno splacený.

Tak. Z UPC internet, základní DTV s balíčkem Sport, a telefon UPC v balíčku za 599,- Kč/měs. vč. pronájmu modemu. Trochu háček je v tom, že je to "věrnostní cena". Ovšem věrnostní období hodlám dodržovat.

Že nemám Nova Sport a Nova HD mne vůbec netrápí. Sporty na Nova Sport jsou pro mne nezajímavé a programy na Nově totéž. Tak nevím proč bych měl dávat nějakou výpověď, protože někomu vadí, že nemá NOVU HD, nemá Moto GP, NHL, Wimbledon (co Fanda). Tak na nic nečekejte a tu výpověď si podejte co nejdříve sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kositch

 

Pokud do konce prazdnin nebude UPC schopno vratit Novu HD a Novu Sport HD, tak i pres celkovou spokojenost s jejich sluzbami - hlavne rychlym Internetem, s nimi koncim a prechazim k O2 :(

 

Už to trvá strašně dlouho a UPC to neřeší, protože jim to vyhovuje. Nově neplatí nic a od klientů dostává prachy jako dřív.

Když se tady objeví nějaký názor proti nim, nastrčí sem svého člověka, který to zneguje a hází to na NOVU.

Jsme idioti, že za ty prachy koukáme na mazaninu NOVU, nemáme Moto GP, NHL, Wimbledon...........

Nenechme si srát na hlavu. Pojďme všichni dát výpověď. Přechod na satelit bude chtít počáteční investici ale z dlouhodobého hlediska na tom ušetříme.

Už se těším na reakci převlečeného blbečka z UPC, že za to UPC nemůže:-)

 

No nevím jestli to je dobrý nápad, mě třeba ty sporty vyjma NHL vůbec nezajímají, a stanice s portfolia NOVA - to je odpad. Takže mi to vůbec nevadí. A ten satelit taky není zadarmo. A navíc slabší kvalita. Toť můj názor.

 

Nova mě též nezajímá, ale jsem fanda F1, takže na kvalifikace (Nova Sport) koukat již nemůžu a závod bez HD je jako koukat na nějaká auta z 90. let :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Já bych výpověď už dávno podal, ale jsem ve věrnostním období, které skončí až v září. Do té doby jsem k UPC přikovaný. Ačkoliv, myslím že se slušným právníkem bych to možná uhrál proti UPC, protože přece není možné, aby takto významná změna programové nabídky nebyla porušením smlouvy z jejich strany, ale nechce se mi platit právníka a jít k soudu, kvůli pár tisícovkám a na to UPC bohužel sází.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...