Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

balíček TV+ internet 120+100 programu je v závazku na 1 rok 769 Kč bez závazku 969 Kč

 

HBO balíček 199Kč taky závazek 1 rok jinak cena 269Kč

 

balíček Filmbox je předražení i za 138Kč

 

 

Jinak teď užívám komfort 120+ HBO balíček.Jinak ty HD verze balíčku HBO jsou více než dobré, ale je méně slyšet ten zvuk.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cipisekcz

Objednal jsem tedy Filmbox Plus za 1,-Kc tak snad to pujde.

Pavel m:moc dekuji za rychle info.

Kdyz budu chtit ukoncit Filmbox plus jak dlouho dopredu je treba volat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

namec:

Tak já mám odlišné zkušenosti, i když v podmínkách je výpovědní lhůta opravdu 1 měsíc (a v podstatě jsem s ní i počítal).

Když jsem měl balíček Filmbox ještě za akčních 69 Kč, tak po měsíci mě přestal bavit a přes přímou zprávu na Facebooku jsem projevil zájem o jeho ukončení. Zrušili mi ho hned tenn den, co jsem o to požádal. Ale asi je lepší s tou lhůtou 1 měsíc počítat.

Ted jsem si ho za tu korunu opět aktivoval a taky bez problémů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz
balíček TV+ internet 120+100 programu je v závazku na 1 rok 769 Kč bez závazku 969 Kč

 

HBO balíček 199Kč taky závazek 1 rok jinak cena 269Kč

 

balíček Filmbox je předražení i za 138Kč

 

 

Jinak teď užívám komfort 120+ HBO balíček.Jinak ty HD verze balíčku HBO jsou více než dobré, ale je méně slyšet ten zvuk.

 

balíček TV + internet na RIO MEDIA, dle ceníku cena platí v případě uzavření smlouvy na 24 měsíců.

 

Jinak já užívám taky UPC Komfort 120+ a balíček Filmbox za 1,-(na 6 měs.), HBO+Cinemaxi mi aktivovali dneska, takže jsem se ještě nestihl pokochat :)

Už jen to HBOGo, pro které už mám v TV nainstalovanou aplikaci a budu spokojený :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cipisekcz

Tak mi volali na aktivaci Filmbox Plus za 1,-Kc na 6.mesicu.Vse OK jeste dnes to pobezi.

Ptal jsem se jak vypovedet balicek.Pry staci nekolik dnu pred skoncenim 6-ti mesicni akce.Ale jakmile se preklopim do sedmeho mesice uz bude vypovedni lhuta 1.mesic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...