Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Barrandov TV bude vysílat duplicitně až do 28.2.2013 - požadevek Barrandova, pak na jeho místě (Barrandov TV) začne vysílat Telka

(JOJ plus) nahradí nově chystaná stanice kino Svět jak začne vysílat

U Smíchova a Prima ZOOM bude souběh minimálně do příštího týdne (opět požadavek TV společností), pak se uvidí

Díky

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snažím se stanice průběžně přesouvat a dolaďovat. Nikde ale nemám Kino svět. Mám CA modul a stanice přeskládané podle sebe, takže pozice je mi na nic. Nevíte na jaké frekvenci vysílá. Jinak mám nalazeno 139 programů . Samozřejmě včetně těch v závorkách a je v tom dokonce 7 rádií.

Tak to jseš dobrej. Já mám Supreme, a i s programy v závorkám mám naladěno 131 programů. A začal jsem továrním nastavením, aby tam tutově bylo vše.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Barrandov TV bude vysílat duplicitně až do 28.2.2013 - požadevek Barrandova, pak na jeho místě (Barrandov TV) začne vysílat Telka

(JOJ plus) nahradí nově chystaná stanice kino Svět jak začne vysílat

U Smíchova a Prima ZOOM bude souběh minimálně do příštího týdne (opět požadavek TV společností), pak se uvidí

Telka ovšem startuje už 22.2.2013, takže to budou týden diváci kabelovky čekat, až se to prohodí místo Barrandova? :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmatejek

Rádií mám taky tolik. Mám LG a rozdělení do DTV...Rádia. ..Analog. A těch 7 rádií se naladilo do DTV . Tak to bylo myšleno. Tedy Tv stanic 132 + 7 rádií v DTV + ten zbytek radiostanic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barrandov TV bude vysílat duplicitně až do 28.2.2013 - požadevek Barrandova, pak na jeho místě (Barrandov TV) začne vysílat Telka

(JOJ plus) nahradí nově chystaná stanice kino Svět jak začne vysílat

U Smíchova a Prima ZOOM bude souběh minimálně do příštího týdne (opět požadavek TV společností), pak se uvidí

Telka ovšem startuje už 22.2.2013, takže to budou týden diváci kabelovky čekat, až se to prohodí místo Barrandova? :shock:

 

Přechodně místo "původního" Smíchova. Pokud se nepovede umluvit Barrandov

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník HanyZ

tak se nám taky programy přeházely a šup, už nám funguje i Smíchov :) a to mě odkazovali na výrobce TV, že ta to neumí naladit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se nám taky programy přeházely a šup, už nám funguje i Smíchov :) a to mě odkazovali na výrobce TV, že ta to neumí naladit...

Smíchov nejspíše bude fungovat, protože ho posunuli na jiný kmitočet.

 

Kolik máš naladěných programů? 131?

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Barrandov TV bude vysílat duplicitně až do 28.2.2013 - požadevek Barrandova, pak na jeho místě (Barrandov TV) začne vysílat Telka

(JOJ plus) nahradí nově chystaná stanice kino Svět jak začne vysílat

U Smíchova a Prima ZOOM bude souběh minimálně do příštího týdne (opět požadavek TV společností), pak se uvidí

Telka ovšem startuje už 22.2.2013, takže to budou týden diváci kabelovky čekat, až se to prohodí místo Barrandova? :shock:

 

Přechodně místo "původního" Smíchova. Pokud se nepovede umluvit Barrandov

Opravdu nechápu, proč ne místo Smíchova trvale. Ale asi v UPC mají svoje důvody, když to celé takto komplikují :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...