Přejít na obsah

Stabilniinternet-Fiberpower za 312kč,podvodníci nebo sleva?


Návštěvník filipskokan

Doporučené příspěvky

Ja ho mam pres stabilniinternet.cz a dowload je stabilne 10mbit ale upload byl pouze 512, opakovane jsem to reklamoval nejdriv blabolili ze k puvodne 5mbit je upload 512, ze bych musel k tomu mit TV, ja argumentoval ze na strankach maji 10/1, nakonec pry at pockam do dalsicho vyuctovani a uz mi to opravdu jede 10/1

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rychlost 10/1 Mbit za 200 Kc (+ cena modemu) naporad je velmi solidni nabidka, vem si ze stejnou rychlost jeste loni UPC nabizelo za 500 Kc, takze ja bych vubec nevahal.

Co se tyka rychlosti, tak deklarovana v 95% odpovida te realne a zvlast u techto nizkych rychlosti to to plati dvojnasob, samozrejme sem tam se nejaky problem vyskytne, ale vzdycky se to da vyresit.

Pres OZ nema smysl objednavat, jeste nizsi cenu ti uz v zadnem pripade nenabidne.

 

Jestli chces sluzbu objednat, tak to ucin online pres internet, idelane pres tento odkaz:

http://stabilniinternet.cz/

diky tomu jeste podporis provoz toho fora, tim ze za objednavku dostanu provizi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik za reakce, vím že 200/měs 10Mb (když píšete že to jede fakt 90-95% deklarované rychlosti) je na dnešní dobu slušné, jen mi vadí ta modemová politika :-(( po roce ho maj "půjčovnýcm" zaplacený, jejich nákupka troufám si tvrdit bude max.600Kč, a pak už zase jen rýžujou....

 

další vedlejší poplatky k této nabídce jen 100 aktivace+600 instalace? Nepřehlídnul jsem něco?

 

PS bohužel nesdílím až tak zdejší nadšení z výhodnosti této nabídky - jsou to jen další UPC marketingové kejkle>>> totiž ve výsledku cena plusmínus stejná jako před 2 roky, to mi OZ mi pravidelně co 3 měsíce klepal na dveře a nabízel tarif 10Mb za 300/měs. ALE sakumprásk vč. modemu a instalace/aktivace (úvazek na 1R), takže se toho v ceně až tak moc nezměnilo...poslední rok už OZčka nejsou nějak aktivní, tak změnili taktiku/prodejni kanál na stabilniinternet.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

troufam si rict ze rychlost je stabilne na 96-99,9% :)

modem si muzes i koupit tusim za 1310 Kc bez wifi akorat je do budoucna zas nekompatibilni s rychlostmi nad 30mbit

aktivace je 100, instalace za nula nebo za 404 pokud instaluje technik ale to je pro technicke antitalenty, technik to zapoji kompletne za nulu jen si sam zapojis dalsi zarizeni pres DHCP nic se na modemu nenastavuje, úvazek na 12 měsíců

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakejch 9x procent? rychlost je 100+ procent a pokud s tim má někdo problém, je někde chyba a tu je třeba řešit (odstraněním závady u sebe, reklamací)...

všechny prodávaný modemy sou stavěný na rychlosti 400/100 Mb/s, otázkou ale zůstává, kolik je z toho upc schopný reálně vyždímat :?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC prodává jen ED3.0 modemy. Takže do budoucna to kompatibilní je. Na modem je klasicky 2 roky záruka a v případě poruchy UPC přinese náhradní. Ty modemy zas tak moc poruchové nejsou. Např. Motoroly ED2 co používali měli někteří více jak 5 let a v pohodě, snad takové budou i cisca. Samozřejmě je to elektronika a stát se může cokoliv. Ale proto tam je ta záruka. Prakticky i kdyby odešel po 2 letech, tak je to nula od nuly ...

 

Jinak 100Kč připojovací poplatek a v případě samoinstalace už nic. V případě Instalace technikem 403Kč.

 

Jinak rychlost může klesnout max. o 10% dle specifikace služby.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...