Přejít na obsah

Stabilniinternet-Fiberpower za 312kč,podvodníci nebo sleva?


Návštěvník filipskokan

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník RZ

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Po roce používání služby Klasik + Relax za necelých 250Kč se cena zvedla na asi 420Kč. Smlouva byla na slevu na rok a po roce se sleva automaticky ukončila, to chápu. Budeme kontaktovat UPC o poskytnutí slevy a při tom se chceme zeptat na toto:

http://www.stabilniinternet.cz/kombinace-sluzeb/int5-dtvklasik/?vis=vis

Myslíte si, že se bude toto dát vyjednat přímo a nebo to nepůjde vyřešit jinak než zrušením původní smlouvy a objednáním nové prostřednictvím stabilniinternet.cz

Dále by mne zajímalo jestli k ceně Internet 5M + Klasik + balíček programů zdarma za 278Kč se musí přičíst ještě 50+50 za modem a sbox.

Děkuji za váš čas a rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Co presne se povedlo vyhadat? Mel jsem slevu 50% na 30Mb, platil jsem tedy 249+modem... To skoncilo, tak jsem volal, chtel jsem prodlouzeni smlouvy - nejde, takze vypoved. A meli by se mi ozvat z vypovedniho oddeleni. ocekavam tedy, ze mi nabidnou tech 311, ale rad bych to co jsem mel predtim - tedy 249 za 30 Mb. Podarilo se to nekomu vyjednat? Druha varianta by pak byla stabilniinternet 10 Mb za 200, ale podarilo se to nekomu vyjednat pro stavajiciho zakaznika? procetl jsem cele vlakno a zatim to tu podle me nepadlo.

Diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no me se podařilo poměrně snadno získat nabídku ze stabilniinternet konkretne kombinaci TV+5Mbit + balikem Sport za 278, argumentoval jsem asi 5tinasobnym zvysenim ceny za minuly rok a letakem s uvedenou nabidkou. Vypovedni oddeleni byl arogantní čobol ale pak uz se ozvala prijemna slecna ze standardniho KC a uvedeny tarif nastavila od dalsiho uctovaciho obdobi. V tvem pripade to vidim na zminenych 311/30

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...