Přejít na obsah

Srovnání s ostatními ISP


Návštěvník evid

Doporučené příspěvky

  • Po roku...

Kdysi jsem měla upc a namíchlo mě už jen to že každy rok se musea obnovovat smlouva abyste neplatili jak blbci ,žádné ulevy nic. Mám podu sice ze začátku tam byly malé problémy ale ty se vychytaly a nemužu si stěžovat :santa::santa:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Mám televizi od UPC a internet od jiného poskytovatele.

Minulý týden k našemu paneláku natáhli optický kabel od firmy PODA.

Měl někdo z Vás možnost porovnat u obou poskytovatelů kvalitu televize a internetu (u televize kvalita obrazu - Plazma 50 palců a a internetu) obojí z hlediska kvality obrazu a výpadků a stability internetu).

Cenově je na tom PODA lépe (šokovala mne možnost objednat si k základní nabídce jednotlivé kanály třeba jen na měsíc).

Ale systém IPTV , který PODA oproti UPC provozuje je prý zastaralý a nekvalitní - četl jsem na internetu - tak ať nešlápnu z bláta do louže.

 

 

PodA JE K HOVNU NEDOPORUCUJU TUTO PADAJICI NEKVALITNI SIT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

aktuálně mám podu 50/10 za 350Kč (lze přepnout na 30/30) -- Brno ...po 4 roky naprosto žádný problém.

Brzy se budu stěhovat tam, kde bude jen UPC .... jsem zděšen, že jsem zjistil, že za 450Kč budu mít jen 40/4 ..to snad nemyslí vážně, ten upload je naprosto tragický.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Glum:však máš mnohem víc možností ;) nevím, kam se budeš přesně stěhovat, ale v Brně mám i já spoustu možností a to bydlím v prdelce, co se týče internetu (z velkých tu je jen UPC a ADSL, ani blbý VDSL tu není :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Nechci dělat OT v jiném vlákně, kde jsem již naznačil že bych rád využil GPON od Pody 1000/300 nebo 1000/500 Místo VF 300/20.

Jejich zařízení přepínám do Bridge s veřejnou IP, protože dál jedu na openWrt a WiFi mi poskytuje Unifi U6 lite.

Máme je v domě asi 5 let. Soused co je naproti je má od začátku a neví o problému, který by byl závažný.

Vím že tady občas padne na Podu nějaké to špatné slovo, tak pokud máte někdo osobní zkušenost, napište, rád si poslechnu názory

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...