Přejít na obsah

Vodafone TV oficiálně spuštěna


Návštěvník Lukáš Polák

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

Zbyva teda jedine - aby ses tam prihlasil o praci a dal to tam do poradku!

Ale predtim jeste otazecka - uz jsi nekdy pracoval v korporatu?!

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé je,ze než VF spolkl UPC,tak v tomto UPC fungovalo.A taky korporatni firma.Takze omlouvat to tim,ze VF je korporatni firma je alibismus.Oni ten chaoz,co se týče jejich Tv,maji od začátku.Ale ze startu to clovek tak nejak chápal,"tzv.porodni bolesti".Ale třeba do teď uvádějí,ze maji v nabidce AXN BLACK HD,AXN WHITE HD.I když sem je na to nekolikrat na Fb upozornoval.

Navic,s tim,ze k většině tv stanic přidali ZZ,by se mohli chlubit a ne to tutlat

Upraveno uživatelem namec
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co mně osobně vytáčí je, že jdete na web UPC, kde si chcete objednat kabelový internet nebo UPC TV a hned po příchodu vás naviguje a vyskakovací okno na web Vodafonu, kde si ale žádnou z těchto služeb v podstatě neobjednáte a nejsou tam ani žádné informace, kdo už to zná tak zůstane na webu UPC, ale nováček putuje na web Vodafonu a tam pak bloudí.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 15 hodinami, namec napsal:

Takze omlouvat to tim,ze VF je korporatni firma je alibismus.

Ja nic neomlouvam. Ja jenom, jestli ses si vedom toho, jak korporaty funguji... abys pak, az jim to tam prijdes ukazat, jak se to ma delat, nezustal jenom cucet jak jojo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, namec napsal:

Zajímavé je,ze než VF spolkl UPC,tak v tomto UPC fungovalo.A taky korporatni firma.Takze omlouvat to tim,ze VF je korporatni firma je alibismus.Oni ten chaoz,co se týče jejich Tv,maji od začátku.Ale ze startu to clovek tak nejak chápal,"tzv.porodni bolesti".Ale třeba do teď uvádějí,ze maji v nabidce AXN BLACK HD,AXN WHITE HD.I když sem je na to nekolikrat na Fb upozornoval.

korporátizmus vodafonu je extrémní, to je o několik levelů jinde a s upc se to vůbec nedá srovnávat 🙄 každá drobná změna čehokoliv vyžaduje spoustu úsilí a jednání, proti tomu upc byl spolek nadšenců 😄 takže i když je někde chyba nebo nepřesnost, je to běh na hodně dlouhou trať 😐

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Evžene, ano pracoval jsem v korporatní firmě, (IVECO) vím jak bylo neuvěřitelně těžké něco změnit. Byl to běh na dlouhou trať. Ale tady jsou informace od začátku neodpovídající skutečnosti. To je tak těžké dát od začátku pravdivé informace. A samozřejmě, že chci aby ty informace byli pravdivé. Je určitě normální chtít pravdivé informace. Mam u Vodafone internet, TV,  čtyři neomezené paušály a jsem vcelku spokojený zákazník. ale tohle mě opravdu štve. A vůbec nechápu proč se do mě navážíš. Copak je Vodafone tvůj otec, matka,bratr,sestra,dcera, syn,manžel, manželka, druh, družka, registrovaný partner, registrovaná partnerka. Trochu jsem to odlehčil, protože mě už nebaví se kvůli tomu hádat.

Upraveno uživatelem Ladik
  • Basic
  • -
  • Základní
  • -
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

To je zase diskuse... 😄
Kdyz tady vidim nadsene vykriky, jak by to
vsechno melo fungovat, tak samozrejme nemuzu zareagovat jinak, nez sarkasticky poradit, aby jim to tam dotycny sel ukazat...

Samozrejme, ze vsichni vidime, ze je tam bordel. Ale ti rozumnejsi taky vedi, ze naprava proste brzy NEPRIJDE. Protoze korporat. Protoze Vodafone.
Takze je naprosta ztrata casu tady vykrikovat, jak by to vsechno melo fungovat.
A to je cely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Nikdy jsem netvrdil, ze s tim nesouhlasim.

Jen nam prozrad, jak konkretne hodlas vymoct/vynutit ten svuj pozadavek 😉
Psanim do fora asi tezko, tak naivni snad nejsi. Takze jake páky mas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...