Přejít na obsah

Konektory a ich kvalita


Návštěvník rado77

Doporučené příspěvky

Návštěvník rado77

Tomus - hej hej, obdobnu cenu predpokladam aj ja

MarioAL - pozri cennik napr. AnSat-u : http://www.ansat.sk/cennik.html . Su tam 4 zosilovace, ale neviem ci ide prave o to... Si z BA takze mozno vies kde to je (Bajkalska a ako je hotel Nivy je taka ulicka kolmo na Bajkalsku), chlapik za pultom urcite poradi :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rado77

Aha! Takze takto je to. Viem ze umelohmotaky maju samozrejme tienenie po celom vnutri, par som ich uz v zivote montoval, ale myslel som ze prave ten celo-kovovy konektor bude lepsi z hladiska nejakej straty kvality signalu. Ale aj tak kupim ten kovovy, tak ci onak budem musiet tento sucasny umelohmotny otvorit a prip. dotiahnut, tak to radsej uz nahodim ten novy a bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rado77

Podla mna asi preto, ze aj sucasne telky maju stale klasicky IEC vstup....teda aspon tak si myslim...asi by bolo tazke prejst odrazu na F-kovy typ a ludia so starsimi telkami by potrebovali dokupit redukcie... ktovie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je nová doba a to i v konektorech. Dříve jsem si oblíbil úhlové plastové IEC konektory, které mají kovové stínění v celém konektoru a byl jsem s nimi spokojen. Nevím, jestli se změnil výrobce, ale dneska už nejsou tak kvalitní jako dříve. Změnil se jejich materiál a jejich setavení už postrádá původní přesnost (nepasují tak dohromady jako ty původní) tak už jsem od nich upustil. Přešel jsem na F-konektory s celokovovými redukcemi na IEC (úhlové i přímé). Není to sice nejlevnější řešení, ale zdá se mi to na domácí možnosti jako nejlepší.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rado77

Dnes som bol v AnSat-e kupit ten konektor. Pytal som sa chlapika za pultom ze aka je vyhoda tych celokovovych, a v podstate povedal ze ani nejde o to ze je cely z kovu, lebo aj ten umelohmotny ma tienenie vnutri (ako pises uz nepasuje tak presne), ale tie kovove byvaju napr. srobovacie. Jeden narychlo ukazal, bol tam zavit, nepochopil som celkom presne montaz, ale bol to konektor na presnu hrubku kabla. Tu svoju hrubku som samozrejme nevedel. Tak som sa ho pytal na rozdiel kov/umely, a on ze ten rozdiel v obraze ani nepostrehnem. Akurat ze typ uchytenia srobikom nie je ideal a vznika tam......no a to slovo som zabudol....oscilacia? Indukcia? Proste nieco take, ale ze rozdiel ani nepostrehnem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Jeden z více typů F konektorů se skutečně vyrábí pro různě silné kabely, v průměrech odstupňovaných po cca 0,2 mm podle tloušťky použitého kabelu. Obrázků na netu je dost, většinou se zcela nepostačujícími popisy, i v různých cenových relacích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...