Přejít na obsah

Internet + DVB-T?


Návštěvník Rudolf Hnis

Doporučené příspěvky

Návštěvník Rudolf Hnis

Hezký den,

 

chci objednat internet od UPC a zajímá mě, jestli k internetu dostanu i ty čtyři DVB-T muxy. Moje úvaha je taková, že si zatím objednám Fiber Power 30 za akčních 399 Kč na půl roku s modemem CISCO EPC3925 (osobní vlastnictví) a za toho půl roku uvidím co dál (nějaká sleva, dokoupím CA modul pro DVB-C, atd). Platit 549 Kč za balíček s klasikem (a ještě 999 Kč za CA modul) se mi teď nehodí, navíc když v DVB-T je víceméně to stejné včetně HD programů (slováky ani ty ostatní nesmysly nepotřebuju). Vím (nebo spíš tuším), že UPC DVB-T nijak extra negarantuje, ale to u mě není problém, protože doma chytnu DVB-T klasickou pozemní cestou přímo na kabel a od UPC se mi vlastně jedná jenom o ty HD programy, kterých je víc než ve čtvrtém pozemním muxu a taky by by snad na rozdíl od něj měly být v 1080i a větším bitrate.

 

Předem děkuji za všechny poznatky

 

P.S.: Naprosto stejnou otázku jsem se pokoušel položit i na lince UPC, ale narazil jsem na takového idiota, který vůbec nechápal rozdíl mezi DVB-T a DVB-C (vlastně ani nevěděl co to je) a po mých několika marných pokusech mu to doopravdy slušně vysvětlit mi švihnul s telefonem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Internet a televize jsou dve odlisne sluzby, takze pokud si objednas pouze internet, tak na kabelu televizi od UPC nenaladis, protoze je zafiltrovana ve venkovni skrini.

 

Jinak ac to UPC na svem webu viditelne neuvadi, tak je mozne si jeste objednat samostatny internet 2/0,5 Mb za 199,- ,

nebo balicek Kombi Klasik (NET 2 Mb + DTV Klasik) za 349,- Kc , obe ceny jsou bez koncovych zarizeni.

Viz. cenik : http://www.upc.cz/pdf/Cenik_DTV.pdf

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký den, chci objednat internet od UPC a zajímá mě, jestli k internetu dostanu i ty čtyři DVB-T muxy.

 

 

Pred par tydny jsem objednal k mame domu Internet 2M (pouze net za 269,-) a DVB-T ze zasuvky UPC funguje. Nejspis by sel i analog s dalsimi TV, ale ten jsem ladit nezkousel. Nicmene garantovany to nikde nemas a bavit se s tebou o tom nikdo na infolince urcite nebude (dokud od UPC neobjednas i kabelovku).

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rudolf Hnis

Díky za odpovědi,

 

já jsem vám ještě záměrně zatajil jednu informaci a sice že jsem na linku UPC volal znova, kde mi paní na moji otázku okamžitě odpověděla, že objednáním internetu dojde k aktivaci účastnické zásuvky a tím pádem i zpřístupnění DVB-T. Ale chápu to jako Michal Pelikán, tedy bez garance. Ledaže bych si celý rozhovor s operátorem vč. objednávky nahrál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rudolf Hnis

Děkuji za odpovědi,

 

jedná se o Prahu 10 - Zahradní město, pokud to není dost přesné, napíšu přes SZ.

 

Ještě jednou děkuji

 

EDIT: Tak mě napadlo - používá UPC ještě vůbec filtry? Logicky mi vychází, že už de facto nejsou potřeba. A jak je to s FM rádiem po kabelu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Jak to vypadá v Praze nevím, ale velké města se shazovaly jako první, takže to bude na 99% ok. Jediný filtr, který se používá nadále, je k odrušení zpětného směru u zákazníků bez datové služby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frelo

to ano ale musis se domluvit aby ti ten filtr tam technik dal ...ja ho tam mam delalo to vrceni tak mam pred barakem jejich krabici primo pred oknem ....kdysi sel tecnik cosi zapojovat tak sem mu to rikal a filtr me tam dal mam ho tam dodnes i kdyz pouzivam uz jen jejich DVB-T

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...