Přejít na obsah

PVR nejde pronajmout?


Trabi

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kulombo

Já ti nic nepodsouvám, tohle jsi napsal:

 

Důvod bude asi ten, že UPC (zcela správné) počítá s tím, že kdo chce HD, tak má i televizor s HD a DVB-C tunerem a STB nepotřebuje.

 

Ale jinak máš pravdu, že oproti SD boxům je Kaonů na síti podstatně méně. Na druhou stranu, to samé platí i pro CA moduly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jordan
Elnc neblbni. Kaony nejsou skladem z toho důvodu, že prostě došly a ne proto, že se do budoucna počítá jen s CA moduly. Mimochodem, těch zákazníků, co mají HD televizi bez DVB-C tuneru, je bohužel pořád ještě většina.

Nic takového sem nepsal, takže mně to ani nepodsouvej. A faktem zůstává, že zájemců o pronájem HD boxů je pořád minorita vůči těm ostatním.

 

Kdybych jich byla minorita, tak jsou normálně dostupné. A né že je nemají.

Možná bude problém v nedostupnosti někde jinde, protože na Slovensku jich mají dostatek. To je takový problém jich pár přesunout ze Slovenska do ČR!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jordan
Na základní HD programy ti stačí DVB-T tuner. A že nemáš DVB-C tuner, to je bohužel špatná věc, ale v globálním měřítku to bude spíše ojedinělá záležitost.

 

Tak mně poraď jak to udělat s programy Eurosport, Novasport, National Geographic, Spectrum, Filmbox, HBO apod. chytráku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jordan
Každý televizor prodávaný cca 2 roky zpátky, má jak HD (MPEG-4), tak DVB-C tuner, takže se není o čem bavit...

 

Nemám ani MPEG-4 ani DVB-C. Ale mám Full HD. To mi stačí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jordan
Zdravim, nevite, z jakeho důvodu pujde objednat HD PVR az v zari? Ze by novy model na obzoru? :-)

 

BTW na infolince mi říkali, že to půjde v průběhu srpna. Ale stejně je to s křížkem po funuse, když olympiáda začíná za dva dny.

No nic zůstávám u O2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Nemám ani MPEG-4 ani DVB-C. Ale mám Full HD. To mi stačí!

Takové HD bez DVB-C bych tedy osobně nechtěl. Navíc i programů v SD MPEG-4 bude časem přibývat, když ne v kabelu, tak v terestriálním vysílání určitě. Ale když ti to stačí, tak to je hlavní. Jenom nechápu, o čem se tady pak vlastně bavíme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jordan

To ani né. Hlavní je HD.

Už nemají v nabídce ten Handan CV-7000HD, ten by mi úplně stačil. Nahrávání až tak zase nepotřebuji. A tak je PVR HD jediná možná volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jordan
Nemám ani MPEG-4 ani DVB-C. Ale mám Full HD. To mi stačí!

Takové HD bez DVB-C bych tedy osobně nechtěl. Navíc i programů v SD MPEG-4 bude časem přibývat, když ne v kabelu, tak v terestriálním vysílání určitě. Ale když ti to stačí, tak to je hlavní. Jenom nechápu, o čem se tady pak vlastně bavíme :D

 

Tak před třema rokama, když byly v prodeji první LED TV, tak zase tak moc kanáluů v HD dostupných nebylo. Max pár filmů, víš chytrolíne.

Zajímalo by mne, jestli ty máš 3D televizi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ještě k těm televizím. Ne každý si vybírá televizi podle toho, jakou "díru" tam ta televize má (tedy jestli je připravena pro DVB-C, DVB-S2, .....). Prioritou většinou bývá kvalita obrazu, ............ ten tuner bývá až vzaději v prioritách. Kdo je fajnšmekr, ví o čem mluvím., komu je jedno, jestli čučí na vyblité obrázky (ale hlavně aby tam byl halt ten kábl tuner), ten to nikdy nepochopí.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...