Přejít na obsah

Koupit či nekoupit DVR Kaon KCF-B4003HCO od UPC ???


Návštěvník carlos74

Doporučené příspěvky

Návštěvník carlos74

...tak jsem učinil dotaz na UPC přes kontaktní formulář

a odpověď na email byla následující:

 

 

Vážený pane...,

 

dovolte nám reagovat na Váš e-mail ze dne 12.6.2012, týkající se poskytovaných služeb.

 

Litujeme, ale k zakoupení nabízíme pouze zcela nová zařízení, na které se vztahuje standardní záruční lhůta 24 měsíců. Nový HD PVR box stojí 4.999 Kč.

 

Pokud máte o dodání zařízení zájem, kontaktujte, prosím, Klientské centrum.

 

Děkujeme Vám za pochopení a spolupráci.

 

S pozdravem a přáním příjemného dne

Lucie Donátová

 

operátor klientského centra

www.upc.cz

 

 

....no tak to je asi opravdu loterie,co by přivezli za kus těžko říct,takže do toho asi nepůjdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Litujeme, ale k zakoupení nabízíme pouze zcela nová zařízení, na které se vztahuje standardní záruční lhůta 24 měsíců

Tak to je zajímavé a nepříjemné. Já mám jak ten starší Kaon (co je zdroj součástí bedny), který bych tedy nekoupil., ale pak mám ještě u druhé TV v děcáku Handan5000. Za něj platím 1.-Kč. údajně se má platit 49.-Kč. Jak tohle oni vyřeší, nemám tucha. Ale toho Handana bych i eventuelně zakoupil. Ale jedině toho, co mám už leta letoucí a nikdy neměl žádnou závadu. Je ještě z první dovezené várky, a dostal jsem ho mezi prvními abonenty od Karnevalu, ještě s emblémem Karnevalu (i s CI kartou od Karnevalu - ta je tam doposud), neb tehdy HBO přecházelo z analogu na digitál (to bylo ještě v pravěku UPC, kdy tehedejší jeho "manažéři" do světa troubili, jak je digitál na nic, že se neuchytí a že skončí - no prostě u UPC asi vždy pracovali velcí srandisti). Ale Karneval čapli .... i s jejich digitálem, který se prý neuchytí. Tehdy Karneval dost modernizoval a prosazoval nové technologie. Takže ten Handan, který mám od Karnevalu a UPC s ním neměla nikdy nic společného, by mi vlastně měli darovat.

Ty nové repasy Handanů od UPC nechci ani omylem

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V případě koupě bys dostal funglovku, žádný repas.

No já jsem někde četl, že UPC se společností Handan už dávno ukončila smluvní vztah a přešla ke Kaonu (tam asi byli ohební a mají velkou kapsu na všimné a jsou schopní se zpronevěřit řemeslu a na zakázku vyrobit levný šunt). Takže nevím, kde by UPC sebral nové Handany (že by jich měli narvané sklady, to se mi nezdá)

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Zařízení dodává Lica a nových Handanů je skladem opravdu dost.

 

Nový od repasu poznáš snadno, nový je v originál balení, zatímco repas ve vysoké, štíhlé, bílé krabici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám ještě u druhé TV v děcáku Handan5000. Za něj platím 1.-Kč. údajně se má platit 49.-Kč. Jak tohle oni vyřeší, nemám tucha.

 

...„Samotné rozdělení ceny za službu a za pronájem neznamená automaticky zdražení. K úpravě ceny může dojít u klientů, kteří získali slevu, protože ta se vztahuje pouze na službu; cena za pronájem je fixní,“ vysvětlil Gerbery. U zákazníků, kteří nemají žádnou slevu, se cena měnit nebude...

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...