Přejít na obsah

UPC televize současně do TV a PC


Návštěvník paulusu

Doporučené příspěvky

Návštěvník paulusu

Mám televizi od UPC a jejich základní STB s kartou. Tento STB mám zapojený do televize. Rád bych ještě koukal naTV i v druhé méstnosti kde mám stolní PC. Je potřeba koupit DVC tuner do PC s kartou nebo stačí bez karty? jak by mělo vypadat schéma zapojení? Chci na televizi v PC jen koukat, o nahrávání mi nejde. Pochopil jsem, že aby člověk chtěl koukat v každé místnosti na jiný program, tak jeden STB nestačí .. je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC krome digitalnich kanalu v DVB-C, vysila v kabelu soucasne i zakladni kanaly v analogovem signalu a dokonce i v DVB-T,

pokud ti tedy na dalsich TV, PC, bude stacit jen zakladni nabidka, staci nejaky obycejny tuner.

Jinak tema TV tuneru do PC se zde resilo jiz mnohokrat, tak si to dohledej, pokud chces koukat na kompletni predplacenou nabidku, tak jediny aktualne overeny pouzitelny tuner je Technotrend CT-3650, ktery prodava i Lica na svem webu dvb-c-shop.cz

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník paulusu
Ano, je to tak.

Pokud budes mit pouze tuner bez karty, tak uvidis pouze to, co je nekodovano.

 

a to i pokud povedu TV kabel z TV OUT ze STB do PC? Takže to jakoby přes tu kartu pojede, ale otázka zas je, jestli stačí jedna karta na 2 různý sledovaný kanály.

 

 

takže když koupim TT-Connect CT-3650 CI

http://dvb-c-shop.cz/produkty/technotre ... 650-ci.htm

 

a SMiT Conax Chipset Pairing CAM CI+

http://dvb-c-shop.cz/produkty/ca-modul- ... pt-cxv.htm

 

tak uvidím i ty všechny placen kanály i na PC ? Chápu to správně? Nerad bych koupil elektroniku za x tisíc a byla by to blbost.. ;-) a co jsem četl, tak ten obchod spolupracuje s UPC, takže rovnou udělají i tu kartu ve spolupráci s UPC (že si UPC ověří že ty služby mám. či co) je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je to tak modul muzes koupit i primo od UPC, maji ho levnejsi, eventualne si ho jen pronajmout.

 

a to i pokud povedu TV kabel z TV OUT ze STB do PC? Takže to jakoby přes tu kartu pojede, ale otázka zas je, jestli stačí jedna karta na 2 různý sledovaný kanály.

Ne, to je pouze propojka vstupu do STB, ve vystupu zadny signal z STB neni, STB nema modulator.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...