Přejít na obsah

Změny cen TV nabídek od 1.7.2012


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno

Nevím jestli to dělají jinde lépe, ale třeba rychlost internetu 120Mbps neměli v době zavedení v ČR v síti UPC ani klienti stejné sítě v sousedním Rakousku. Takže tak :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli to dělají jinde lépe, ale třeba rychlost internetu 120Mbps neměli v době zavedení v ČR v síti UPC ani klienti stejné sítě v sousedním Rakousku. Takže tak :-)

A zase to stáčíš jinam. Já mám KABELOVOU TELEVIZI. Já mluvím o TELEVIZI. Jen tak mimochodem, když se mrkneš na ten kabel Deutschland, budeš mluvit jinak. ..........a to, co bylo kdysi, někdy dříve? Dneska je dneska. (i když bohužel, někteří jedinci žijí z minulosti a v minulosti)

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Já beru UPC jako celek, tj. poskytovatele triple služeb. A srovnávat jenom televizní trh v ČR s jiným státem je mimo, protože tady je podstatně menší kupní síla a i počet obyvatel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Ty se prostě na ten Kabel Deutschland nepodíváš, viď ? :D A pořád budeš mlít to svý. kdyby jsi se tam podíval, asi by to byl pro tebe šok - a musel bys hodně tvých mouder přehodnotit. Chápu, ne každý na to má. Tak se dál chláchol perfektností české (specielně české) UPC - a dál se tu ztrapňuj. tvůj problém

protože tady je podstatně menší kupní síla a i počet obyvatel
.

Co má tohle společného s kvalitou a přístupem společnosti k zákazníkům, to tedy netuším

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol::lol::lol: Aha, takže už ani nesmíme porovnávat služby u nás a jinde ve vyspělých státech, s kterými dokonce hraničíme. :lol: To se pak nedivím, když máš k tomu takový postoj, že jseš maximálně spokojený. jak tak koukám, tys byl i maximálně spokojený i v časech, kdy v samožkách byly hromady konzerv, u řezníka prázdné háky :D . No nic. alespoň jsme se lépe poznali
  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porovnávat můžeme cokoliv, ale je jaksi potřeba pak porovnat všechno a v celkovém kontextu, nikoliv vypíchnout jenom jednu věc.

To by jsme mohli. Jezdím tam velmi často a také tam nakupuji ošacení, boty a také potraviny.( Si tam připadám už jako doma.) Je to levnější, kvalitnější, ...... Takře porovnání by bylo aso dobré. Ale radši to nechtěj

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Tomus má pravdu, už toho nechte.

Aspoň vy rozumnější. S někým, třeba se mnou, se nemá cenu hádat. Já si také melu stále svou, že UPC Basic za 1 Kč není až tak výhodný jak vypadá, nebo že si myslím, že UPC má náklady (rozumněj na pořízení STB a modemů) spočítané a hlavně započtené do příjmů (rozumněj do cen) už dávno. No a hádat se se mnou je prostě zbytečné plýtvání bity, byty a stejně tak i energie nutné k jejich uchování a přenosu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...