Přejít na obsah

Problem s wifi routerem po vymene modemu


Návštěvník Balvan

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Mám UPC Fiber 30 a stejnej TP Link jako kolega, XP, ale já se nedostanu ani na router, resp. po připojení TP Linku mám omezené nebo žádné připojení k netu. Pokud z Cisca vedu kabel do jednoho z LAN portů a z jinýho LAN portu do PC, tak net jde v pohodě. Jakmile dám z modemu kabel do WAN a z LAN do PC jsu v háji a ať tu čtu fórum jak chci, tak se s tím nehnu. Podotýkám, že TP Link jsem resetoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám UPC Fiber 30 a stejnej TP Link jako kolega, XP, ale já se nedostanu ani na router, resp. po připojení TP Linku mám omezené nebo žádné připojení k netu. Pokud z Cisca vedu kabel do jednoho z LAN portů a z jinýho LAN portu do PC, tak net jde v pohodě. Jakmile dám z modemu kabel do WAN a z LAN do PC jsu v háji a ať tu čtu fórum jak chci, tak se s tím nehnu. Podotýkám, že TP Link jsem resetoval.

Jak psal elnc, resetni router a musíš se dostat na jeho přihlašovací adresu. Možná budeš muset změnit nastavení svýho síťovýho adaptéru, aby byl ve stejným rozsahu IP jako router.

 

P.S. Admine, to fakt nemůžeš něco udělat s těma primitivama, kteří tady jenom urážejí všechny ostatní a sami ničím nepomůžou? :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resetoval jsem obojí, ale na IP routeru se nedostanu. Zkoušel jsem i vypnout firewall jestli to náhodou nedělá čurbes a bez výsledku. Když ve windows dám opravit síť, tak to vyhodí, že nelze obnovit IP adresu. No nevím, tady asi mé IT dovednosti končí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Musíš být ve stejné síti, v jaké je router, tj. pokud je např. router s přihlašovací IP 192.168.2.1 (zjistíš z manuálu), tak si svoje síťové připojení u adaptéru musíš nastavit v odpovídajícím rozsahu, tedy:

 

selnhd.jpg

 

Pak se do routeru musíš dostat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...