Přejít na obsah

Modem Cisco EPC 3925 problém s wifi


Návštěvník jimenez

Doporučené příspěvky

Ale jde taky o to, že to ten modem všechno zvládal a fungovalo to jak má, než aktualizovali firmware. Tím mi přestal fungovat veškerý port forwarding a musel jsem modem resetovat do továrního nastavení a vše nastavovat znovu.

 

Zakázat Remote Management a obhajovat to tím, že je to bezpečnostní riziko je blbá výmluva, když to je v defaultu vyplé a zapne si to jen člověk který tomu rozumí.

Jedniné bezpečnostní riziko bylo, že se používá ppouze HTTP místo HTTPS. Kdyby implementovali HTTPS, tak žádné bezpečnostní riziko neexistuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ten istý problem uplne ten istý modem vyjebem ho cez okno ..starký vyriešil si to niako wifi ide pripojím sa na notebook v pohode ale na smartfon vôbec NIč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 5 týdnech...
  • po měsících...

Zdravím.

Měl jsem velmi podobné problémy. Začaly zapnutím WiFi HotSpotů provozovaných UPC. Nechal jsem u sebe hotspot vypnout. Na čas se vše mírně zlepšilo, al epomalu se situace zhoršovala a výpadky byly neúnosné. Nechal jsem vyměnit modem s integrovaným routerem. Je to teď o něco lepší. Nicméně výpadky na 2.4GHz N jsou stále kolem 4%. To je je bohužel dost. Když použiju zapůjčený router a dám ho na stejné místo, nemám výpadky žádné. Procházel jsem poměrně dost různých fór i zahraničních a je zcela zjevné, že toto zařízení je bohužel pěkný šmejd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník PV

Zdravím,

mám modem /router Cisco 3925. Pomocí LAN kabelu je na něj zapojeno 1xPC, ostatní zařízení se připojují pomocí WI-FI.

V poslední době ale začíná čímdál-tím častěji pískat a vypadávat spojení.

 

1) jak jsem se zmiňoval, modem často píská, dokonce když jde přes modem jakkýkoliv trafic tak jakoby syčí. Tzn. ať už na PC na kabelu nebo jakkýmkoliv zařízení na Wi-fi otevřu nějakou webovou stránku, tak při bližším poslechu modem syčí. Jakmile se stránka načte, syčení přestane.

2) čímdál častěji vypadává WI-FI signál. Ikdyž jsem u modemu míň jak metr, tak neustále mi kolísá kvalita signálu (měřeno pomocí InnSideru) - konkrétně lítá to od 50dBm po 95dBm., a to pořád dokola. Pak je nemožné se na modem pomocí WI-FI připojit, a je nutný restart. Nebo pomůže, když se na modem připojím z PC pomocí LAN, a stačí jenom změnit z wifi N only, na B/G/N mixed, nebo změnit jiný kanál (a to i dokonce pokud jsem zrovna na úplně volném kanálu). Pak to zas nějakou dobu šlape. Někdy se mi stane, že se na interface modemu nepřipojím ani pomocí kabelu z LAN a je nutný tvrdý restart.

 

Podle mě je modem v háji, ale jelikož jsem si ho před cca 3 roky kupoval do vlastnictví, nevztahuje se na něj záruka, takže mi zbývají dvě možnosti.

1) dát za něj svůj vlastní router - pak se musí v Ciscu navolit jako Bridge mód?

2) jelikož bych si vzhledem ke kvalitě routerů od UPC už do vlastnictví modem nekupoval, jedině pronájem....

 

Prosím o info, zda měl někdo podobný problém u CISCA a jestli mu pomohlo případné přenastavení modemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dle mě je modem v háji, ale jelikož jsem si ho před cca 3 roky kupoval do vlastnictví, nevztahuje se na něj záruka, takže mi zbývají dvě možnosti.

1) dát za něj svůj vlastní router - pak se musí v Ciscu navolit jako Bridge mód?

2) jelikož bych si vzhledem ke kvalitě routerů od UPC už do vlastnictví modem nekupoval, jedině pronájem....

.

 

1) Ano, ale nevím, zda Vám to pískání přestane. Jedině si ho opravit, podívat se, co je špatně. V pronájmu jsem ho měl taky a jakmile pískal, tak mi ho okamžitě vyměnili za Technicolor.

2) Kupte si z inzerce Cisco EPC3208 (klasický modem) za 200-300 Kč ho seženete a budete spokojený. Podle ostatních uživatelů prý nejde Technicolor přepnout do bridge, tak bacha na to. Chystá se sice Compal, ale ten nevím, jak je na tom.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...