Přejít na obsah

Modem Cisco EPC 3925 problém s wifi


Návštěvník jimenez

Doporučené příspěvky

Návštěvník Poci

To by bylo super, alespoň byste se přesvědčil. Bohužel mi na tomto modemu ani nefunguje remote management. Asi mám nějaký špatný kus. Fakt to nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník kullch

zdravím, nechci zbytečně zakládat nový topic, tak se optám tu :)

problém je takový, že mám teď nově internet od UPC - Fiber 60.. modem je wifi modem Cisco EPC 3925.. přes kabel jede připojení úplně v pohodě na max výkon. Problém nastává při připojení přes wifi.. při speedtestu download hodně kolísá, z 80% se zasekne úplně... pokud se nezasekne a test se dostane až k uploadu, tak tam se zasekne a dál už test nepokračuje... zkoušel jsem i test stahování přes testovací ftp server od upc a problémy viditelně stejné - chvíli se soubory stahují (zkoušel jsem víc souborů, abych zatížil síť), ale jsou tam vidět třeba i 20sec pauzy ve stahování - data se vůbec nestahují..po těch 10-20sec se to znovu rozjede a pomalu to takto pokračuje až do finishe... jak jsem říkal, přes kabel jede vše tak, jak má..

v nastavení modemu si myslím, že to nebude..ale bohužel už fakt nevím, čím by to mohlo být..tak doufám, že byste mi snad dokázali poradit :-) předem díky všem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Pomocí programu inSSIDer si zkontroluj, na jakých kanálech fungují okolní wifi sítě a následně si v administraci modemu (192.168.1.1 login i heslo nechat prázdné a potvrdit) změň kanál na některý volný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Možná blbost, ale zkus aktualizovat ovladač od wifi karty. Pak by ještě nebylo marné zkusit to na nějakém jiném notebooku, abys vyloučil nebo potvrdil jeho chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...