Přejít na obsah

UPC zacala nabizet hybridní televizi HbbTv


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník spasen

Vlastním televizor Samsung UE40D6510WS, který jsem zakoupil v prosinci 2011. Zajímalo mne tedy, zda tento televizor podporuje službu HbbTV. Odeslal jsem proto na podporu Samsung dotaz, kterými televizory Samsung je tato služba podporována a jak ji lze na televizoru nastavit.

Odpověď je následující:

 

Vážený pane xxxxx,

 

děkujeme Vám, že jste se obrátil na zákaznickou linku společnosti SAMSUNG.

 

Velice nás těší, že se zajímáte o naše produkty.

 

Podle našich posledních dostupných informací pro modely televizorů určené dovážené do České republiky a na Slovensko není HBB TV podporované.

 

Pro využití teto služby je možno použít doplňkové zařízení v podobě set-top-boxu.

 

V případě že obdržíme nějaké nové informace, budeme Vás dále kontaktovat.

 

 

Máte–li jakýkoliv další dotaz, neváhejte nás kontaktovat na naší bezplatné zákaznické lince 800 726 786.

 

S pozdravem,

xxxx xxxxxx

Zákaznická infolinka SAMSUNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak obávám se, že podobně je to s jinými značkami. Osobně mám loňskou Sony řady EX 720 a snad by to měla podporovat, ovšem jen v některých zemích. Jestlipak UPC, když s velkou slávou zahajuje HbbTV, také působí na výrobce TV, aby tam kde to jde, upravili software ?

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MarioAL

Ja mám TV LG 42PT353 a v tej je v návode uvedené, že podporuje HbbTV len pri krajine UK. Teda možno ani nie, oni tie návody píšu pre všetky TV naraz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím se mi nechce to zkoušet, tedy nastavit např. zemi na Německo a zkoušet např. HbbTV na Das Erste/mám kvalitní signál ze satelitu/, případně na těch programech od UPC. Nerad bych si rozhasil pracně nastavené parametry na televizoru.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MarioAL
Ja mám TV LG 42PT353 a v tej je v návode uvedené, že podporuje HbbTV len pri krajine UK. Teda možno ani nie, oni tie návody píšu pre všetky TV naraz.

Aha, pomýlil som sa, to bol digitálny teletext.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník spasen

Než jsem se informoval na technické podpoře Samsungu, prostudoval jsem elektronický návod, který jsem si stáhnul ze stránek podpory pro svůj televizor. Tam je uvedeno "Funkce HbbTV pro Francii a Německo" v poznámce "Tato služba může být podporována v jiných zemích", podle návodu jsem se snažil tuto funkci nastavit, v příslušné nabídce však vůbec není uvedena "Datová služba". Procházel jsem proto elektronický návod přímo v televizoru, tam však není o "datové službě ani zmínka, je tam však popsána služba "Digitální teletex" (který by měl být součástí HbbTV) s poznámkou "pouze pro UK" a v nabídce televizoru ji lze nalézt v části "Systém", bohužel je však nedostupná. Po těchto zkušenostech jsem se obrátil přímo na technickou podporu Samsungu a výsledek zjištění jsem uvedl výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

V Servisním menu Samsungů je položka Data Service Support (default=OFF). Netuším, s čím souvisí, může to být Hbb Tv?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...