Přejít na obsah

Mohu použít CA modulu?


Návštěvník martin891

Doporučené příspěvky

Návštěvník martin891

Ahoj. Přemyšlím o pořízení CA modulu. Moc se v tomto nevyznám. A nemůžu najít ani na stránkách výrobce jestli moje tv má CI+ nebo ne. TV mám LG DM2350D. Díky moc za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cipisekcz

Ahoj,taky bych se chtel zeptat na moji TV Samsung LE32C450E1W bude fungovat s CA modulem od UPC??Nema nekdo stejnou TV?

Dival jsem se do UPC seznamu TV prijimacu doporucenych pro prijem DVB-C se slotem CI+ a muj model tam zrovna neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

CI+ modul funguje jenom v CI+ rozhraní. Kompatibilita je zajištěna opačně, tj. CI modul lze dát do CI rozhraní i CI+ rozhraní. A že máš něco odzkoušeno není podstatný, protože CI+ rozhraní se do televizorů montuje běžně zhruba 3 roky a výrobce to ani nemusí nijak extra popisovat ve specifikaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dandys74

Seš vedle, když už mluvíš o kompatibilitě, tak je to přesně obráceně: CI+ je zpětně kompatibilní s CI. CI moduly běžně fungují v tv s CI+, problémy se vyskytují převážně v PC kartách, které nají jen CI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CI+ modul funguje jenom v CI+ rozhraní. Kompatibilita je zajištěna opačně, tj. CI modul lze dát do CI rozhraní i CI+ rozhraní. A že máš něco odzkoušeno není podstatný, protože CI+ rozhraní se do televizorů montuje běžně zhruba 3 roky a výrobce to ani nemusí nijak extra popisovat ve specifikaci.

 

A že mi teda modul CI+ funguje v TV bez CI+ rozhraní?

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...