Přejít na obsah

Spolehlivost nahrávání záznamů na HD PVR od UPC


Návštěvník kytarista

Doporučené příspěvky

Návštěvník Hory
U me zadny problem, z 99% nahral vzdy to co mel,

samozrejme je potreba pocitat s tim ze nahravky se programuji pres EPG a tam nemusi byt casy vzdy uplne presne, ale to uz neni chyba pristroje.

 

Myslim, ze existuje jeste jedna moznost naravani nezavisla na EPG: Menu -> PVR -> Casovac nahravani

Uz jsem parkrat pouzil, nejspis spolehlivejsi. Pres EPG ale zase trivialni :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz po 3 letech se vracím k UPC už mám net 60mb.Asi za měsíc budu měnit ,budu objednávat i televizi konfort za 650Kč.Mám dotaz ,když si objednám instalaci technikem dostatu od technika zdarma propojovací kabel 10 metru zdarma mezi zasuvkou a set-boxem.Protože jestli technik nedavá zdarma kabel tak je lepší samoinstalace.Net jsem si taky instaloval sám.

Pri normalni instalaci ti kabel natahne zdarma.

Myslim, ze existuje jeste jedna moznost naravani nezavisla na EPG: Menu -> PVR -> Casovac nahravani

Uz jsem parkrat pouzil, nejspis spolehlivejsi. Pres EPG ale zase trivialni :-)

To je totez jako pres EPG, jen si to tam pak muzes zeditovat.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hory
U me zadny problem, z 99% nahral vzdy to co mel,

samozrejme je potreba pocitat s tim ze nahravky se programuji pres EPG a tam nemusi byt casy vzdy uplne presne, ale to uz neni chyba pristroje.

 

Myslim, ze existuje jeste jedna moznost naravani nezavisla na EPG: Menu -> PVR -> Casovac nahravani

Uz jsem parkrat pouzil, nejspis spolehlivejsi. Pres EPG ale zase trivialni :-)

 

Ja myslim, ze to totez neni. Muzu zadat cas napric programy u konkretniho kanalu a ikdyz nebude fungovat EPG, tak se nahravani spusti v dany cas a ukonci v zadany cas!

Napr. CT1 zacatek nahravani 9:00 konec nahravani 17:00

Aspon takto to chapu ja, ze timto zpusobem je nahravani rizene systemovym casem, ne EPG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to totez, programovani se sice provadi pres EPG, ale pak se jiz ulozi do Casovace nahravani a odtud se nahravani spusti bez ohledu na to zda jiz pak EPG jede nebo ne.

Cili nejednoduzsi je naprogramovat vse pres EPG a v Casovaci nahravani si to pak pripadne doladit.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hory
U me zadny problem, z 99% nahral vzdy to co mel,

samozrejme je potreba pocitat s tim ze nahravky se programuji pres EPG a tam nemusi byt casy vzdy uplne presne, ale to uz neni chyba pristroje.

 

Myslim, ze existuje jeste jedna moznost naravani nezavisla na EPG: Menu -> PVR -> Casovac nahravani

Uz jsem parkrat pouzil, nejspis spolehlivejsi. Pres EPG ale zase trivialni :-)

 

Ja myslim, ze to totez neni. Muzu zadat cas napric programy u konkretniho kanalu a ikdyz nebude fungovat EPG, tak se nahravani spusti v dany cas a ukonci v zadany cas!

Napr. CT1 zacatek nahravani 9:00 konec nahravani 17:00

Aspon takto to chapu ja, ze timto zpusobem je nahravani rizene systemovym casem, ne EPG.

 

Nebudu se prit jestli je to totez nebo ne. Osobne jsem nevedel ze kdyz zadam nahravani pres EPG, ze se zobrazi v Casovaci. Naopak to nefunguje -zadam v casovaci a v EPG nevidim, ze je naprogramovano. V kazdem pripade muzu pres casovac zacit nahravat uprostred programu napriklad a skoncit take.

Davam to sem jen jako Info, kazdy at si osaha a vyzkousi sam. A to jestli je to to same nebo ne, to uz je vec nazoru, ja osobne ma svuj nazor, ze to to same neni :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud programujes pres EPG a nechces aby se zvoleny program spustil v case ktery urcuje EPG, staci 2x zmacknout tlacitko nahravani a upravit si udaje podle sebe, nebo prejit primo do menu Casovace nahravani a upravit to tam.

 

Pokud to naprogramujes primo pres Casovac nahravani bez pouziti EPG, tak se pak zvolena nahravka v EPG nezobrazi, ale to je celkem pochopitelne.

 

Dulezite je take nezapomenout si v menu pristroje prednastavit aspon 10 minut nahravani po zvolenem case nahravky, jinak hrozi ze prijdete o konec nahravky, zvlaste u stanic kde se casy moc nedodrzuji, jako TV Nova atd.

Tech 10 minut me zatim vzdy stacilo, nahravani pred zvolenym casem podle me ale prilis vyznam nema.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U ceskych stanic to mozna smysl nema, ale u slovenskych je bezne, ze zacinaji o 5 minut driv, nez ukazuje EPG. Uz jsem jednou videl i 10. Ale to muze souviset i s tim, ze EPG treba JOJ plus nekdy vubec nesouhlasi s vysilanym programem, jindy treba i nazvy poradu souhlasi, ale casy jsou jinak atd.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vladman

Já jsem si přes PVR-časovač nahrávání naprogramoval pořady (konkr. od 20:00 do 21:52,další z téhož programu od 22:00 do 23:55),ale nahrál se jen ten první.Před týdnem jsem takto nastavoval rovněž a OK,tak nevím kde je problém!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...