Přejít na obsah

Samsung Smart TV - Nabidka CI - Overeni uspesne


Návštěvník PQK78

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Resil jsem to s podporou Samsungu i s UPC.

Nynejsi modul Secure plus hlasku vyhazuje pri kazdem zapnuti, starsi verze CAM to nedelala.

 

Je to urcite ve firmwaru, ale je to problem na strane UPC (nejspise problem kodovani). Tvrdili mi, ze mam starsi TV (rok a pul stary Samsung) a diky tomu ten problem je, ale kolega ma Panasonica (6 mesicu) a druhy Hyundai (1 mesic stary) a problemy maji taky. A to jen a pouze s novejsim modulem (zkouseli jsme oba).

Takze jedine cekat, jak se k tomu UPC postavi a upravi firmware tak, at tato hlaska na TV nestrasi (podle me pri kodovani nedodrzeli nejaky standard a proste se jim nechce to resit). Update karty sem tam vyjde, tak tezko rici, kdy a jestli to bude opraveno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Už jsme to tu řešili ve vláknu k Technisatu. Je to dáno verzí FW CA modulu. Mám Smit CI+ modul koupený od Licy a ten touto hláškou neobtěžuje. Novější Smit CA+ od UPC obtěžuje. Oba jsou CI+, rozdíl je jen ve verzi FW. Teď nemám čas a chuť dohledávat ten konkrétní příspěvek, kde jsme uváděli i přesné verze FW a datum výroby a koupě. Myslím, že to bylo ještě ve vláknu TechniStaru K1. Obecně u Technisat-STB se to dá řešit přepnutím přístroje do módu "rychlý start". Je to takový mělčí spánek, po kterém se inicializace a autorizace CA modulu znovu neprovádí a tím pádem neotravuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...