Přejít na obsah

Rozmyslete si tu samoinstalaci!!!!!


Návštěvník MobilEGuagD

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno
Bohužel se těch 650,- Kč platí i při "doobjednání" telefonu. Navíc se za zřízení telefonu platí připojovací poplatek 99,- Kč. Poplatku za výměnu modemu se lze vyhnout pouze jeho koupí.

Doobjednával jsem si minulý měsíc telefon a kromě těch 99Kč jsem neplatil nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ZdeNov

Platí se prý od začátku dubna, tak jsem radši modem koupil a na telefon se vykašlal. Z klientského centra mi paní Ivana Svobodová 8. dubna odpověděla toto: "Tímto bychom Vás chtěli informovat, že pokud si zvolíte balíček Kombi Komfort s aktivací služby telefonu UPC, nebude účtován poplatek ve výši 650,- Kč ohledně výměny modemu."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi říkají každému něco jiného .Já sem byl nucen objednat telefon KREDIT 50 abych sem nemusel platit těch 650,-kč . A to jsem si modem koupil . Nicméně mi bylo řečeno ten telefon můžu po třech měsících zrušit. Byl jeden z prvních co měly na výběr samoinstalaci a operátorka KC asi sama ještě nevěděla co a jak.

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Všechna zařízení, která se dodávají klientům jako samoinstall, se hned po odchodu od klienta registrujou, teda aspoň my to tak děláme. To, že si klient stěžuje, že mu technik dodá krátkej kabel k STB třeba? No a co? Když si klient obj. klasickou instalaci, má právo samozřejmě diskutovat s technikem o způsobu jejího provedení s tim, že si kdykoli a pomalu s čímkoli může na technika na UPCčku stěžovat. V případě samoinstalce se cvakaj kabely jasně daný dýlky bez ohledu na dejme tomu vzdálenost zásuvka-televize. To technika svym způsobem nemusí zajímat, protože technik v tom bytě při samoinstalaci v podstatě nemá co dělat. Maximálně zkouknout typ zásuvky, kvůli koncovce na STB. A na co by si chtěl klient stěžovat? Na dýlku kabelu? To je právě těch podělanejch pár stovek za komfort mít kabel na míru. A chceš mít kabel hezky, aby ti nečuměl po zdech nebo nechyběl? Hurá, napíšu ti to jako asistovanou instalaci :D

 

Přesně tak ! :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...