Přejít na obsah

Rozmyslete si tu samoinstalaci!!!!!


Návštěvník MobilEGuagD

Doporučené příspěvky

Návštěvník MobilEGuagD

Milé UPC láká zákazníky na pěkně napsané "výhody", ale vše je plné rozporů!

Pohodlné a jednoduché zřízení? Instalace podle Vašich časových možností? Co je to za bláboly??

Nechám se operátorem přemluvit (žádnou jinou možnost mi vlastně ani nenabídla!!) Na doručení modemu čekám doma úplně stejný 4 hodiny, jako na normální instalaci!!! Technik mi dá na výběr z kabelu, kde oba jsou krátký!!!! A ještě ke všemu mají konektory a musím vrtat do železo betonu díru průměru 20, abych to tam prorval skrze zeď. Po propojení čekám zbytek dne až mi internet naběhne a on i tak nenaběhne. Volám UPC a tam mi řekne operátor, že mi pošle technika, aby mi to šlo a že zaplatím 400,- za neúspěšnou samoinstalaci????! To jako mám za to, že ušetřim UPC placení technikům, platit 400,-??

Kdybych tohle věděl, tak UŽ NIKDY VÍCE! U instalace technikem, se vždycky dá dohodnout aspoň na tom pitomým kabelu, avby byl na míru.

Čas strávený u vrtání pitomě velký díry, čekání na technika 3 hodiny, propojení a natažení 1 hodina... Co jsem pohodlně a jednoduše ušetřil???? Kromě 400kč (A UPC jsem ušetřil peníze za výjezd technika!) ??

PS: ve vyúčtování po mě chce UPC poplatek 650kč.... proboha za co????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel, tady uz se o tom mluvilo ze samoinstalace modemu je nesmysl,

pokud uz nejaky modem mate a jen potrebujete jeho vymenu, tak v tom bych nevidel problem,

ale instalovat internet uplne nove, zvlast pokud s tim nemate zkusenosti a musite tahat nejake dlouhe kabely, to opravdu nikomu nedoporucuju.

 

PS: 650 Kc je za vymenu modemu typu EuroDocsis 3.0

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Je ale zajímavý, že o těch 650 Kč se nedozvíš jinak, než pohledem do ceníku. Na webu ani zmínka. Platí se to i když si modem kupuju ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milé UPC láká zákazníky na pěkně napsané "výhody", ale vše je plné rozporů!

Pohodlné a jednoduché zřízení? Instalace podle Vašich časových možností? Co je to za bláboly??

Nechám se operátorem přemluvit (žádnou jinou možnost mi vlastně ani nenabídla!!) Na doručení modemu čekám doma úplně stejný 4 hodiny, jako na normální instalaci!!! Technik mi dá na výběr z kabelu, kde oba jsou krátký!!!! A ještě ke všemu mají konektory a musím vrtat do železo betonu díru průměru 20, abych to tam prorval skrze zeď. Po propojení čekám zbytek dne až mi internet naběhne a on i tak nenaběhne. Volám UPC a tam mi řekne operátor, že mi pošle technika, aby mi to šlo a že zaplatím 400,- za neúspěšnou samoinstalaci????! To jako mám za to, že ušetřim UPC placení technikům, platit 400,-??

Kdybych tohle věděl, tak UŽ NIKDY VÍCE! U instalace technikem, se vždycky dá dohodnout aspoň na tom pitomým kabelu, avby byl na míru.

Čas strávený u vrtání pitomě velký díry, čekání na technika 3 hodiny, propojení a natažení 1 hodina... Co jsem pohodlně a jednoduše ušetřil???? Kromě 400kč (A UPC jsem ušetřil peníze za výjezd technika!) ??

PS: ve vyúčtování po mě chce UPC poplatek 650kč.... proboha za co????

K tý samoinstalaci tě ale nikdo nenutí!!! Je to prostě volba, který buď využiješ nebo ne. Mně osobně to třeba vyhovuje víc, než abych platil technika, když si to v pohodě udělám sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MobilEGuagD

A umíš číst?? Píšu tam jasně, že mi ta brigádnice, nebo co to bylo za pokus o kvalifikaci, jasně řekla, že samoinstalační balíček, tak a hotovo.

Ona se mě jaksi neptala na můj názor. To se mám informovat předem na fóru, jaké možnosti jsou.. to snad né!!!

 

Já neříkám, že to nikomu nebude vyhovovat, jen říkám, že to UPC účelově protlačuje a záměrně uvádějí pseudo výhody.

Hlavně aby z toho měl zákazník dobrý pocit, že ušetří 400kč, jinou výhodu to nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Je ale zajímavý, že o těch 650 Kč se nedozvíš jinak, než pohledem do ceníku. Na webu ani zmínka.

Zmínka na webu je, akorát si u té služby musíš kliknout na záložku "Co musím splnit?".

...Dále je nutné zajistit výměnu modemu u všech klientů internetové služby kromě těch, kteří mají internet Fiber 60 nebo Fiber 120. Výměna modemu je zpoplatněna částkou 650 Kč. Částka se neúčtuje v případě, kdy si klient zakoupením balíčku Kombi Komfort+ doobjednává novou službu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A umíš číst?? Píšu tam jasně, že mi ta brigádnice, nebo co to bylo za pokus o kvalifikaci, jasně řekla, že samoinstalační balíček, tak a hotovo.

Ona se mě jaksi neptala na můj názor. To se mám informovat předem na fóru, jaké možnosti jsou.. to snad né!!!

 

Já neříkám, že to nikomu nebude vyhovovat, jen říkám, že to UPC účelově protlačuje a záměrně uvádějí pseudo výhody.

Hlavně aby z toho měl zákazník dobrý pocit, že ušetří 400kč, jinou výhodu to nemá.

Hotovo leda v případě, že seš nesvéprávnej. Jinak prostě budeš trvat na tom, že samoinstalaci nechceš, jinak že si můžou strčit služby za klobouk. Není co řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono se to radi jako zkuseny stavajici zakaznik, ale predstav si ze s UPC nemas vubec zadne zkusenosti a nevis jak to u nich chodi, pak jim tezko neco budes namitat kdyz ti nabidnou samoinstalaci.

 

Mimochodem u ADSL je to uplne stejny, dostanete modem s navodem jak to zapojit a cau

a nakonec to sousedum zapojuju ja.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...